12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1382 Kč
Naše cena: 921 Kč

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nikol Petráňová, Krty:
Celkem krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak dobrý nákup. Za nízkou cenu si koupit 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, který je již na letmý pocit spolehlivý, lehce fungující, a taky hezky vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak skvělou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco poptávat, budu nakupovat zase u vás.

Adéla Kleiberová, Háje:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, ne nejlepší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví neurčitá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako ne úplně příjemné, po uplynutí dalších 8 sekund se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, takže ok. Psáno po druhém panáku ;)

Adéla Struháriková, Jeřišno:
Absolutní špička mezi 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi jednoduché použití spolu s dalšími kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte hodně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Pečlivě uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

Denis Kaliba, Radenín:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který lpí na kvalitním zpracování, více než na cenovce, zakoupil jsem si 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků v tomto e-shopu. Než jsem to ale provedl, telefonoval jsem do společnosti, abych se ujistil, že mi bude 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků dodaný ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Bohužel jsem následně získal informace, že i když je v popisku 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků dostupný, bylo to opačně. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro obě strany a obchod se vydařil na jedničku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Anežka B: Ideální k osmnáctinám :)

Tomáš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Antonín K: 110 % spokojenost

Kristýna : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt