12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1382 Kč
Naše cena: 921 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Tobiáš Hildebrand, Štramberk:
Dospěl jsem k názoru, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho mám koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a věděl jsem, že je to ten správný 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích příjemným způsobům jsem byl nucen objednat druhé balení, protože o to povstal nebývalý zájem i u ostatních členů přátel. Na větší množství 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jsem dokonce získal objemovou slevu.

Petr Goč, Stárkov:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, který jsem potřeboval objednat. Zjistil jsem dobré reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Nikolas Jamečný, Horní Loučky:
Pokud hledáte bezkonkurenční poměr ceny a výkonu, bude pro vás 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků to pravé. Hanbu si navíc neutrhne dokonce ani před zhýčkanými spotřebiteli. Pro lidi, kteří ještě nyní váhají s objednáním, je 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků na začátek se s těmito produkty naprosto ideální. Snadno se používá, zároveň však stoprocentně plní svou funkci a ustojí porovnání i s mnohem dražšími modely.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Pavel B: funkční výrobek

Antonín L: Přišlo to celkem rychle

Radim G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Andrea F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt