12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Barbora Lopatová, Brodeslavy:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí maminky. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g u sebe a spokojenost, pohoda.

Valerie Jalová, Úsobrno:
Jako starší ženská se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na rady někoho znalejšího a na recenze, které si model získal u dalších uživatelů. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g užívám už několik týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Chci také napsat hodně příjemné jednání ze strany obchodu.

Filip Janele, Malá Losenice:
Objednal jsme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po dvou dnech opět viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k notebooku a už ho mám také.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Kristýna B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela P: děda je z dárku je nadšený

Andrea Z: Je to dostatečné?

Tereza : já jsem to prostě chtěla

Martin A: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt