12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 717 Kč
Naše cena: 478 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Sára Čudanová, Obory:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Zdeněk Slapnička, Mikulovice:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat manželku, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude líbit se, tak 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z práce již ho užívala a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Dominik Loužecký, Trhanov:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo jakékoliv ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu zcela používat.

Magdaléna Bubancová, Seloutky:
V obchodě jsem potkala 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g, která jsem delší dobu hledala. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi dorazila sms zpráva, že dopoledne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hoďky stalo. Kurýr zastavil pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen doporučit.

Laura Baldrychová, Drnovice:
Tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g jsem si objednala z důvodu nízké ceny a zejména proto, že byl dostupný. Byla jsem nervózní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc skvělé. Zásadním problémem byl den doručení. Bohužel to tak bylo. Tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g jsem vyžadovala poměrně rychle, a ve finále ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, než jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Štěpán M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktor P: Přišlo to celkem rychle

Simona V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lucie S: nemá chybu

Zuzana P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt