12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Linda Kozaková, Kosov:
Daný 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g u této firmy bych se zaručeně nebála i v budoucnu objednat. Jsem vděčná za navržení vlastních poznatků a navíc zakoupení dalších variant. Kvalita, cena, plánek naprosto bez chyby, pouze mě trochu mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do týdne, nedorazil. A e-shop zodpovědnost přesunul na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali obratem, ihned. Docela škoda.

Šimon Sapík, Přemyslovice:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální detaily, které 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Natálie Ošlejšková, Planá nad Lužnicí:
Jako každá dívka miluji hezké věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jsem velmi spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Jaroslav Podubecký, Krhovice:
Nejdříve jsem byl hodně skeptický. Ovšem okamžitě po doručení si mě 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g obratem získal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dodal a to jsem velký reptal. Možná bych trochu zapracoval na designu, ale jak se říká, sto lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč váhat.

Jáchym Šlichta, Chotěšov:
Když jsem vybíral 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g, nejdřív jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme vybrali se ženou tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g a rozhodně jsme zvolili výborně. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od profesionálních prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým přístupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Miroslav Š: Jsem ráda, že to mám

Josef B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt