12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Sofie Dospivová, Dolní Lomná:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g je opravdu dobrý. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla stejný typ u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik je podobných použití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mojim ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Dominik Špiřík, Postoloprty:
Potřeboval jsem nějaké další informace k 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g a vše mi bylo hezky a odborně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý přídavek a navíc produkt byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Jakub Niedoba, Drobovice:
Po objednání prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tady toho 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

Jakub Sukdolák, Křivsoudov:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, zalíbil se mi váš 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dřív, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Zuzana C: Tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip O: je to fajné

Sebastian H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Klára S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aleš O: 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 700g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt