12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 773 Kč
Naše cena: 515 Kč

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Aneta Mančalová, Seletice:
Nejdříve jsem chtěl najít 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g na stránkách, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a čistota a s dodáním produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým přátelům a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Adam Hoferica, Hlavice:
Opravdu perfektní kontaktní 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A výsledky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Tereza Maštálková, Slavonice:
Miluji barvu 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Objednávám už ho mnoho roků, ale tato novina mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho nadšená. Dokonce jsem o tom řekla kamarádkám a mé dceři, také ho začaly užívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt uspokojí. Vyzkoušela jsem už mnohé řady a marně hledám mou nejoblíbenější. Všechny jsou jedinečné. Z této značky objednáváme několik produktů a jsou opravdu skvělé. Když je náhodou neseženu a zakoupím něco podobného, jsem nenadšená.

Eliška Špadrnová, Žeraviny:
Objednávat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou sestru a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru kupuji jen to nejdokonalejší.

Michaela Mahdalíková, Kostomlátky:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a bezpečnost. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za výhodnější cenu obdobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Jakub K: Jsem ráda, že to mám

Magdaléna O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karolína P: Tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Julie M: dobré

Michal : Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt