12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Amálie Maurencová, Jarov:
Jsem přesvědčená, že 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, dnes patří na trhu k absolutní bomba. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu spokojená a nemohu mu téměř nic vytknout. Moc jsem ocenila možnost zvolit si 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g v klidu, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g byla opravdu prvotřídní. Zákaznická linka reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Simona Mikanová, PŘEROV:
Jako dáma cítím hlavně vzhled, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g první volbu. A vyplatilo se, jelikož jsem více než ráda. Každodenní užívání se dosud nijak neprojevilo, zkrátka jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, rozhodně nebudete litovat. Mile mě překvapilo jednání eshopu – opravdu na výši.

Antonín Lenhart, Řendějov:
Dávám vždy přednost funkčnosti a neřeším styl. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g roky a bez problémů sloužil. Což tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g opravdu zaručuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní chlapy ho tak musím stoprocentně doporučit. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g s vámi bez debat absolvuje všechny cesty. Jenom buďte na pozoru, aby na něj nezačala žárlit vaše žena nebo milenka.

Alena Horešovská, Slatinky:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Štěpán Jasenovec, Syřenov:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do pěti dnů po objednání jsem ho měl doma a od té doby ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a kvalitu vyhotovení. V tomto eshopu nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Dominika M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie P: nemá chybu

Zdeněk P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

František S: Přišlo to celkem rychle

Adéla Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt