12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Amálie Maurencová, Jarov:
Myslím si, že 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi ráda a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g po práci, v klidu gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g byla opravdu prvotřídní. Zákaznická linka reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jednoduše.

Simona Mikanová, PŘEROV:
Jako žena cítím nejvíce pocit, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g přednost. A hodilo se, jelikož jsem více než spokojena. Dennodenní užívání se zatím nijak neukázalo, jednoduše jde opravdu o testovanou věc. Pokud také zvažujete objednání, rozhodně nebudete chybovat. Mile mě překvapilo komunikaci obchodu – jasně na výši.

Antonín Lenhart, Řendějov:
Dávám zejména přednost praktičnosti a neřeším módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g po dlouhou dobu a v pořádku sloužil. Což tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g opravdu zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím velmi doporučit. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g s vámi věrně absolvuje i dovolenou. Jenom si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše manželka nebo přítelkyně.

Alena Horešovská, Slatinky:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Štěpán Jasenovec, Syřenov:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g, který dělá spolehlivě svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Barbora Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Roman Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jáchym A: Přišlo to celkem rychle

Jáchym K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Oliver Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt