12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

100% ovocné pyré jablečno- banánové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko (75%), Banán (25%). *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 243 kJ (58 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.8 g, (z toho cukr: 11.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.4 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Pavel Vološin, Okřesaneč:
Ve srovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g lepší hodnocení a je o dvě stě korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Antonín Pajonk, Rybné:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g jsem viděl v minulosti u spolužáka na přednášce z biologie. Hned mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Proto jsem se s kolegou chvilku bavil. Chválil si ho, proto jsem učinil stanovisko, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, pořídil si ho a dneska už můžu konstatovat, že si kolega nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem moc rád, že jsem si ho zakoupil.

Aneta Ranšová, Bečváry:
Chystala jsem se na dovolenou a 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, kompaktní, pohodlný. Vydrží i silnější zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější cesty.

Nikol Stunová, Bučovice:
Totální špička mezi 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi snadné použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g používám mnoho let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Dobře uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

František V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael : Celkem jsem spokojený.

Vanesa V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Laura R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Banán- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt