12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

100% ovocné pyré jablečno-mangové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (83%), Mango* (17%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 217 kJ (51 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 10 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Dominika Hurdesová, Dolní Přím:
Neustálé stresy, vyčerpání a spousta problémů. I já jsem na tom byla stejně. Lidem, které sužuje podobné potíže, bych tímto způsobem s potěšením vzkázala, že existuje řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Řešením je 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Pomůže vám účinným způsobem znovu obnovit vitalitu. Pokud se chcete jednoduše cítit dobře, mějte na paměti, že to máte jen ve vlastních rukou. Se zakoupením produktu bych již neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Kateřina Petrůvová, Křižany:
Mým velkým problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to velmi dlouho. Umím vybírat i několik dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se dotazuji prodejce. Na tenhle 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jsem objevila hodně plusových recenzí, ale pro sichr jsem ještě párkrát volala do eshopu. Nyní se přiřazuji k frontě rozverných zákazníků a také děkuji prodavačce za snahu mi vše vysvětlit.

Richard Proček, Valšov:
Musel jsem chvíli přesvědčovat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude vyhovovat, tak 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z kanceláře už ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Klára H: Je to dostatečné?

Jonáš V: Přišlo to celkem rychle

Lucie G: Tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin : tak jsem to dostala aje to super

Marie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt