12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno-mangové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (83%), Mango* (17%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 217 kJ (51 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 10 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Zdeněk Fremr, Zavlekov:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý transport i v normálním osobním automobilu. Rozhodně bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bibo a osvěžující spánek a zároveň těžit ze všech praktických schopností, kterými určitě disponuje.

Ema Petrýdesová, Děhylov:
Miluji zvuk 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Objednávám už ho pět let, ale tato novina mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho překvapená. Dokonce jsem o tom řekla kamarádkám a mé mamince, taky ho začaly využívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy zboží bude dělat radost. Zkusila jsem už všechny série a marně hledám mou nejskvělejší. Všechny jsou krásné. Z této značky objednáváme několik druhů a jsou opravdu skvělé. Když je náhodně neseženu a koupím něco podobného, jsem nenadšená.

Jana Blížilová, Lisov:
Zcela bezkonkurenční 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g, díky kterému jsem stále svěží a mladistvá. Používám ho třikrát denně a cítím se velmi skvěle a odpočinutěji. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od starostí. Jednoduše bych doporučila používání 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g každé kamarádce, která se chce být princeznou pro svého žabáka. S 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g je to jednoduché.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Dominik L: 110 % spokojenost

Natálie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim S: Jsem ráda, že to mám

Simona V: já jsem to prostě chtěla

Michaela Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt