12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno-mangové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (83%), Mango* (17%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 217 kJ (51 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 10 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Zdeněk Fremr, Zavlekov:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření vzhledu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat zdravý a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Ema Petrýdesová, Děhylov:
Miluji vůni 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Objednávám už ho pět let, ale tahle novina mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho nadšená. Také jsem o tom řekla kamarádkám a mé dceři, také ho začaly používat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy zboží bude dělat radost. Zkusila jsem už mnohé série a marně hledám mou nejlepší. Všechny jsou krásné. Z této značky objednáváme více produktů a jsou vážně užitečné. Když je náhodně neseženu a koupím něco podobného, jsem nenadšená.

Jana Blížilová, Lisov:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g, díky kterému jsem stále spokojená a krásná. Používám ho dvakrát měsíčně a cítím se velmi skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych řekla používání 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g každé kámošce, která se chce být vílou pro svého žabáka. S 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g je to snadné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Magdaléna G: Tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Josef M: je to fajné

Karolína R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ema V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt