12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečno-mangové s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (83%), Mango* (17%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 217 kJ (51 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11 g, (z toho cukr: 10 g), Tuky: 0.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Pavel Kepr, Sklené nad Oslavou:
Parádní nákup, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360gem, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček dodán poškozený, ale ten váš dorazil zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za rok, určitě se k vám vrátím.

Oliver Hoť, Loukovice:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu dávají taky jistý službu, objednání přes net, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to opravdu moc dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci kvalitně.

Michal Launer, Hartvíkovice:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g jsem viděl v minulosti u spolužáka na přednášce z biochemie. Hned jsem si uvědomil, že má pěkný vzhled. Tak jsem se s kolegou chvíli bavil. Neměl křivého slova, tudíž jsem si řekl, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si finance, zakoupil si ho a teď již můžu prohlásit, že si spolužák nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem opravdu nadšený, že ho mám.

Sebastian Cienciala, Jetětice:
Jsem povahou přímý člověk - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyběhla reklama na 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g, hned jsem to pořídil. A bingo, trefa do středu. Produkt přišel bezvadně zabalený a tím pádem neponičený. Skvělý poměr cena/hodnota, hezký povrch, příjemné zacházení, profesionální zpracování. Prostě výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Marie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Linda S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika J: Ideální k osmnáctinám :)

Anežka S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko a Mango- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt