12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 665 Kč
Naše cena: 443 Kč

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 204 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 8.7 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Kamila Mackeová, Koberovy:
Objednala jsem si 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g a byla jsem velice uspokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a perfektní věci, které vynikají vysokou odolností a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g opravdu pospíchala.

Kristýna Svatková, Bohušov:
Za tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

Anežka Svěchotová, Veselíčko:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a tatínka.

Kristýna Okounová, Žďár nad Orlicí:
Super 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Barbora Z: nemá chybu

Michal M: 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikola L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie P: já jsem to prostě chtěla

Karolína K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt