12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 605 Kč
Naše cena: 403 Kč

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 204 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 8.7 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Michal Chudomský, Staré Bříště:
Měl jsem strach z používání 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g, které se ukázaly jako liché. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv klidně doporučit. Práce s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g mluví úplnou pravdu.

Pavel Skopeček, Čestín:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Linda Kotvasová, Světnov:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych ozkoušela 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale chci říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Klára Hynečková, Skaštice:
Objednala jsem si 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle slouží. Mám ráda hezké a kvalitní věci, které vynikají vysokou odolností a slouží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g opravdu pospíchala.

Jiří Vanya, Hořiněves:
I muži mají své sny. Já mám třeba sen o bezproblémových a rychlých nákupech na internetu. Chtěl jsem jeden určitý 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g a ten jsem tady našel. Zakoupil a doufal, že dorazí včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Perfektní doručení, rychlost, výhodné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na netu a já jen můžu doporučit. Výrovek je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Richard K: funkční výrobek

Gabriela S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petr K: tak jsem to dostala aje to super

Vít K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 360g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt