12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 204 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 8.7 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Matyáš Bomba, Mariánské Radčice:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g je jednoduše jedinečný! Po saměťáku jsem se pár roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v Evropě a cenově je dokonce levnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Josef Šon, Velhartice:
12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g jsem si koupil hlavně z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, tudíž cenová dostupnost byla pro mě tím hlavním. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale prodejce mě skutečně překvapil. Kvalitní, praktická věcička. Za nízkou cenu super užitek, jak se říká. Příteli, který mě k nákupu přiměl, jsem pak z vděku koupil láhev dobrého vína, protože mi v tu chvíli udělal vážně ohromnou radost.

Tobiáš Zvonič, Ústín:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto prodej proběhl hodně korektně a ještě opět děkuji.

Kristýna Dubovanová, Chlumec:
Na tomto 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g se mi líbí veselá škála všelijakého nastavení, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce využiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě skryté. Nicméně manuál je poměrně čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Rozálie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Amálie A: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška D: dobré

Valerie T: nemá chybu

Gabriela S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt