12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 873 Kč
Naše cena: 582 Kč

100% ovocné pyré jablečné s nulovým obsahem přidaných cukrů a jiných sladidel, zcela bez konzervantů. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 204 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 8.7 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.3 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Aleš Tyml, Seninka:
Naprosto perfektní 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g, který je klasický unisex. Šikne se jak nám, hrubým mužům, tak křehkým dívkám, které chtějí dostávat něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g univerzálního pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Oliver Chlachula, Čížkov:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Barbora Zbudilová, Žeraviny:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho v bytě sedm dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to jednoduše, tak asi nebude chyba.

Gabriela Bánová, Hrubá Skála:
Jednou jsme se se sousedkami rozhodly, že si online objednáme víc zboží v rámci jednoho nákupu, z důvodu úspory. Já jsem si tehdy zvolila v nabídce právě tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g, jelikož se mi nic jiného nelíbilo. Ale byla to hodně nejlepší volba. Příliš jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Bezkonkurenční kvalita, bleskové doručení, dostupná cenovka, jedním slovem skvělé!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Anna K: Je to dostatečné?

Radek P: Přišlo to celkem rychle

Sabina K: Ideální k osmnáctinám :)

Simona H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko- bez cukru, 700g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt