12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1376 Kč
Naše cena: 917 Kč

Řepný sirup z cukrové řepy vypěstované v německém biodynamické zemědělství je zárukou nejvyšší kvality a představuje optimální tekutý sladící prostředek pro všechny, kteří preferují klasickou chuť řepného cukru. Má širokou škálu použití od pomazánky na chleba až po klasické sladidlo čajů a káv, ale i na pečení a vaření sladkých dobrot.Složení: Řepná melasa*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1281 kJ (302 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.1 g, (z toho cukr: 66.3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Štěpán Sapák, Žilina:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g vrátím, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z kanceláře již ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Josef Švajka, Chotěšice:
„Už jsi vyzkoušel 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g?“ ptali se mě moji kolegové. Dlouhou dobu jsem jim odpovídal, že ještě nikoliv. A upřímně ani příliš neřešil, proč bych si ho zakoupit měl. Dotazů bylo ale každým dnem víc. No a tak jsem se rozhodl prostě 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g pořádně prověřit. Nakonec jsem prozřel. 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g je totiž vážně velmi dobrý, zrovna tak, jak se o něm říká. I já tak můžu přátelům položit otázku: „A už jsi vyzkoušel 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g?“

Matěj Schmalz, Holubice:
Za tuto perfektní cenu zcela dostačující výrobek. Po dohodě s prodavačem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Navíc ochota prodejce zjistit skutečný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Velice pohodlný a stabilní pomocník pro kancelář i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Anežka Rivolová, Štarnov:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 5 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g je za 25 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříň.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Nela T: Je to dostatečné?

Tobiáš C: funkční výrobek

Marie B: Tento 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominika R: Ideální k osmnáctinám :)

Julie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt