12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1514 Kč
Naše cena: 1009 Kč Ověřit dostupnost

Řepný sirup z cukrové řepy vypěstované v německém biodynamické zemědělství je zárukou nejvyšší kvality a představuje optimální tekutý sladící prostředek pro všechny, kteří preferují klasickou chuť řepného cukru. Má širokou škálu použití od pomazánky na chleba až po klasické sladidlo čajů a káv, ale i na pečení a vaření sladkých dobrot.Složení: Řepná melasa*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1281 kJ (302 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.1 g, (z toho cukr: 66.3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Michal Křepinský, Velká Dobrá:
Když jsem vybíral 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g, nejdřív jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme zvolili s manželkou tento 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g a určitě jsme zvolili výborně. Je kvalitní, odolný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej opět objednáme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým dobrým prodejem.

Tereza Zamrazilová, Praskačka:
V pátek jsem dostala 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jako perfektní.

Daniela Schimmerová, Čížov:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si zboží v normálním obchodě. Navíc výběr je velice malý, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - dáma vysvětlila, z čeho se 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Magdaléna Koutková, Dunajovice:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g na potkání pochválila. Nejsem zastáncem reklamy za nízkou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o to nepodělit. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho podobného nahledala, takže děvčata nemudrujte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zdarma.

Eva Jirotová, Císařov:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí dcery. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Sára C: Tento 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Martin P: je to fajné

Magdaléna K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt