12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1514 Kč
Naše cena: 1009 Kč

Řepný sirup z cukrové řepy vypěstované v německém biodynamické zemědělství je zárukou nejvyšší kvality a představuje optimální tekutý sladící prostředek pro všechny, kteří preferují klasickou chuť řepného cukru. Má širokou škálu použití od pomazánky na chleba až po klasické sladidlo čajů a káv, ale i na pečení a vaření sladkých dobrot.Složení: Řepná melasa*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1281 kJ (302 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.1 g, (z toho cukr: 66.3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Radim Džuga, Ševětín:
Poptával jsem pro kamarády opravdu kvalitní 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g s ohledem na využití a trvanlivost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Kromě bezpečnosti a levných cen také příjemné a vstřícné jednání. 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g dorazil kurýrem rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Markéta Račková, Drnek:
Na tady tom 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g se mi líbí široká škála různého ovládání, i když ovládání je poněkud těžší a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nepoužiji. Přesto za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete užitečné hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně brožura je poměrně srozumitelný.

Rozálie Vospálková, Stružnice:
Normálně objednávám přes net a nutně jsem potřebovala ke svému využití 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také druh platby mi vyhovoval. Splnil moje potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Miroslav Puschner, Dírná:
Když jsem kupoval 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem dával hlavně na materiál, funkčnost a dobu dodání. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g doporučím rodině. Skvělý obchod, jsem uspokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Markéta M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Marie : děda je z dárku je nadšený

Gabriela K: Tento 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vít H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt