12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1514 Kč
Naše cena: 1009 Kč Ověřit dostupnost

Řepný sirup z cukrové řepy vypěstované v německém biodynamické zemědělství je zárukou nejvyšší kvality a představuje optimální tekutý sladící prostředek pro všechny, kteří preferují klasickou chuť řepného cukru. Má širokou škálu použití od pomazánky na chleba až po klasické sladidlo čajů a káv, ale i na pečení a vaření sladkých dobrot.Složení: Řepná melasa*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1281 kJ (302 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.1 g, (z toho cukr: 66.3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Marie Kudílková, Řisuty:
Za můj léta používaný 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Nikol Žouželková, Šabina:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dvířka, jinak vám 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Nikol Uramová, Doubrava:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g zakoupit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup doporučil i přítel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z balíčku a vyzkoušela. Celkem to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Petra Švejnochová, Pustověty:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Filip Šimčík, Třanovice:
Hledal jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo jakékoliv ale. Jednou to bylo neúměrně drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení v eshopu, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu zcela používat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Dominika Š: Je to dostatečné?

Michal S: tak jsem to dostala aje to super

Samuel Z: Přišlo to celkem rychle

Sabina Ř: Ideální k osmnáctinám :)

Vanesa F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Řepný sirup, 450g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt