12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 390 Kč
Naše cena: 260 Kč

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Tereza Chuchlíková, Čtyřkoly:
Když jsem si ho kupovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g již vlastní, byly absolutně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco podobného chtěla velmi často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na úplně naplněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Gabriela Nettlová, Soběsuky:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Petra Jezberová, Blatce:
Jako každá holka miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsem nejvíc spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Lukáš R: Přišlo to celkem rychle

Šárka D: já jsem to prostě chtěla

Roman L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šárka L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt