12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 429 Kč
Naše cena: 286 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Václav Ruppert, Borovnice:
Daný 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsem vypátral shodou okolností v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že to nemusí být přílišný risk. Jistěže jsem pochyboval, to je zřejmě při objednávání v eshopu přirozené, ale ve chvíli, kdy mi 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g přivezli až ke dveřím, došel jsem k závěru, že obavy byly úplně neopodstatněné. Funguje bez chyby, moc mi pomáhá a nyní jsem velice rád, že jsem si ho koupil. Doporučuji!

Gabriela Seifriedová, Lanžhot:
12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm hovořit pouze v superlativech. Užívám jej již více než čtrnáct dní a jsem zcela spokojená, zatím se mi nepoštěstilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Valerie Hedvičáková, MLADÁ BOLESLAV:
12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

Petr Smrčenský, Roseč:
Ještě než jsem 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nikola Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára P: děda je z dárku je nadšený

Viktor P: Přišlo to celkem rychle

Patrik M: funkční výrobek

Sára P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt