12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 429 Kč
Naše cena: 286 Kč

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Gabriela Šochová, Nebahovy:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze do práce. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g okamžitě zkusím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje skvěle bez jediného zádrhelu.

Viktor Vorel, Vejvanovice:
12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g funguje. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Kryštof Kočař, Slepotice:
Výborná věcička, tenhle váš 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g, nevím už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Dobře vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji pořídit ještě dva dědovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po zakoupení už velmi dlouho nebyl.

Alžběta Jurdičová, Mikuleč:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Nejvíc se mi líbí, jak jsou teď s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Sára Hromková, Krnov:
Do ložnice jsme s milencem vybírali vhodný 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme maximální kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Michaela I: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jana V: dobré

Lukáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Matyáš B: je to fajné

Nikol P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt