12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 429 Kč
Naše cena: 286 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný veganský, bezlepkový, smetanový krém v prášku, z kukuřičného a bramborového škrobu, prvotřídní kvality, jemně oslazený moučkovým cukrem, představuje výjimečný základ na přípravu lahodného smetanového krému, který ocení nejen všichni vegani a celialici, ale který lehce najde místo i v každé zdravé kuchyni jako čistě rostlinná alternativa klasické smetaně. Složení: Kukuřičný škrob*, bramborový škrob*, moučkový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1583 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.8 g, (z toho cukr: 31 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Václav Ruppert, Borovnice:
Daný 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsem objevil náhodou v eshopu. Ohlasy na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že to nebude velký risk. Logicky jsem se trochu bál, to je zřejmě při objednávání online normální, ale jakmile mi 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g dorazil až ke dveřím, uznal jsem, že obavy byly úplně neopodstatněné. Vše zvládá bravurně, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho nechal zaslat. Není co dodat!

Gabriela Seifriedová, Lanžhot:
12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g, který jsem od Vás dostala po pár dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm mluvit jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než měsíc a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

Valerie Hedvičáková, MLADÁ BOLESLAV:
12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat další.

Petr Smrčenský, Roseč:
Nejdřív než jsem 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Václav T: 110 % spokojenost

Jana R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Patrik M: tak jsem to dostala aje to super

Johana K: děda je z dárku je nadšený

Jana G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x BioVegan Bio Smetanový krém v prášku, 4x6g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt