12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Jedinečné italské široké těstovinové trubky známé jako Cannelonni z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečný kulinářský zážitek a zpestření každodenní zdravé kuchyně nejen pro všechny milovníky extravagantních tvarů těstovin a Vaše nejmenší. Vaší fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Denis Levic, Dobřív:
S tímto 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g dělat. Používá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Valerie Krésová, Přepychy:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na doma. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g prostě zkusím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Karolína Dyrynková, ZLÍN:
Nemám zdání, jak často objednávají tyhle věci ženy, ale já jsem tak učinila. 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g se mi opravdu líbil a přišlo mi, že by se mi doma mohl hodit. A vážně jsem přemýšlela dobře. Nyní si ho nemůžu vynachválit. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez okolků tenhle 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g doporučit.

Kamila Plechačová, Řepiště:
Hledala jsem dárek k vánocům pro moji babičku. Měla jsem určitou představu, ale nedokázala jsem vybrat to pravé. Ochotný personál ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem dobrý tip, za který jsem hodně vděčná. 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g se matce hodně líbil a dnes po několika měsících je stále hodně spokojená. Balík mi dorazil rychle, jak jsem potřebovala, jelikož jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Amálie N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie H: nemá chybu

Kristýna : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

David U: je to fajné

David P: 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt