12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské široké těstovinové trubky známé jako Cannelonni z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečný kulinářský zážitek a zpestření každodenní zdravé kuchyně nejen pro všechny milovníky extravagantních tvarů těstovin a Vaše nejmenší. Vaší fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Ema Rečková, Česká Bříza:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g je opravdu dobrý, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

Jáchym Malkus, Tuřice:
Na tento model jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do pěti dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji především jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto obchodě neobjednávám poprvé, takže za mě dobrá volba.

Aleš Šťava, Sudislav nad Orlicí:
Když porovnám užitek a cenu, tak nemohu být nenadšen. 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g splňuje vše, co bylo uvedeno v popisku, nakonec je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale tady cena rovná se skvělé kvalitě. Kdo neuplatní perfektní výrobek, pro běžné používání je plně dostačující, doporučuji.

Petra Gütterová, Ostašov:
Objednávám na tomto Eshopu často. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s produktem, které mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a zasláno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky slouží. A příjemné jednání, obětavost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Barbora Dixová, Modlany:
Tento 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono koupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Jaroslav C: Jsem ráda, že to mám

Eliška H: Je to dostatečné?

Kamila K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lukáš G: Celkem jsem spokojený.

David K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Cannelloni z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt