12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč

Klasické polévkové nudličky zvané Filini z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují klasický těstovinový doplněk originálních zeleninových polévek například asijského typu či dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Markéta Ujková, Točník:
Připravovala jsem se na hory a 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, příjemný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Lukáš Orlt, Grymov:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" známého, mohl bych si 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g koupit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po čtvrt měsíce toho nákupu nelituji.

Eliška Applová, Stonava:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Michal Neumayer, Kytín:
Dokonalý a jemný pracovník. Pracuje výborně. Splní funkci, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být hezčí, ale nenáročnému uživateli bude po všech stránkách plně stačit. Je bezproblémový na údržbu, což určitě ocení i dámy. Doručení proběhlo až nečekaně rychle a bez problémů. Vřele doporučuji jak obchod, tak zboží samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Petra E: Je to dostatečné?

Hana J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristýna M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Magdaléna B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zdeněk V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Filini nudle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt