12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické flíčky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ přinášejí jedinečné těstovinové potěšení té nejvyšší italské kvality a originálního tvaru až na Vás stůl. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Markéta Fijalová, Máslojedy:
Mám 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g již měsíc a stále jsem spokojená

Alena Felzmannová, Horušice:
Kupuji na tomto obchodu často. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s produktem, který mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a doručeno v nejkratší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak perfektně funguje. A milé jednání, obětavost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

Oliver Dynybyl, Dolní Hrachovice:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Amálie Mylková, Ostrožská Lhota:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem syn mě kdysi řekl, abych ozkoušela 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Matyáš Bulíček, Hornice:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g zakoupil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem zcela spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Kristýna O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema D: nemá chybu

Johana K: já jsem to prostě chtěla

Johana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikolas A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt