12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické flíčky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ přinášejí jedinečné těstovinové potěšení té nejvyšší italské kvality a originálního tvaru až na Vás stůl. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Markéta Fijalová, Máslojedy:
Mám 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g již 6 měsíců a stále jsem spokojená

Alena Felzmannová, Horušice:
Objednávám na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s produktem, které mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a zasláno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A milé jednání, vstřícnost a okamžité komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

Oliver Dynybyl, Dolní Hrachovice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Amálie Mylková, Ostrožská Lhota:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a myslela jsem si, že je to všechno podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Matyáš Bulíček, Hornice:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických obchodech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g objednal právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s klidem napsat, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Viktor Z: je to fajné

Vanesa C: já jsem to prostě chtěla

Tobiáš L: funkční výrobek

Hana F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matěj M: 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt