12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Klasické flíčky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ přinášejí jedinečné těstovinové potěšení té nejvyšší italské kvality a originálního tvaru až na Vás stůl. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Kryštof Mikyska, Žďár:
Po více jak jednom roce užívání tohoto 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g chci říci, že splňuje moje očekávání. Je funkční, ideální a hodně výkonný. Už při nákupu jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i kompletaci. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel není.

Ema Štaiglová, Horky nad Jizerou:
Našla jsem si u vás 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Viktor Hajda, Kostelec u Křížků:
12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g zcela vyhovuje mým požadavkům. Je účinný a cena celkem nízká, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} celkem komukoliv. K nákupu mě inspirovali hlavně pozitivní zkušenosti dalších uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Sofie Texlová, Karlova Studánka:
Vyzkoušela jsem už osm podobných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Klidně doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Simona P: Je to dostatečné?

Jakub R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela V: Tento 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt