12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Klasické flíčky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ přinášejí jedinečné těstovinové potěšení té nejvyšší italské kvality a originálního tvaru až na Vás stůl. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Vanesa Kůpová, Hájek:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás zakoupila 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g, který zcela předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru hlavně na vzhled, ale manža ocenil taky funkčnost. Naprosto skvělý obchod. Přítel si u vás poté zakoupil podobný výrobek a také si jej moc chválil, a že on to tak často nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a perfektní zboží.

Petr Lares, Velehrad:
Jedná se o malinko jednodušší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g objednal, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je malinko pomalejší, ale přesto funguje skvěle a myslím, že se nám doma ještě užije. Pokud bych pořizoval znova, vzal bych jednodušší typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Valerie Hantlová, Borotín:
O 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily nějaké ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly moji pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g bez problémů dohledala. Váhala jsem jenom chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Martin : Jsem ráda, že to mám

Vanesa J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Laura M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michael F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Flíčky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt