12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Gnocchi neboli noky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky nejvyšší kvality, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální do polévek a jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

Laura Moštková, Žižkovo Pole:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g u sebe a spokojenost, pohoda.

Patrik Strauch, Jedlá:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Hledal jsem nějak povzbudit). Pak jsem reklamu uviděl na internetu, a jelikož cena byla levná, šel jsem do toho. Našel jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli vybrat 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g vhodný přímo pro mě. Byli moc fajn, prostě profesionálové. Když bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Viktor Koblenc, Svépravice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g, jaký jsem hledal. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Linda Luzarová, Pátek:
12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g splňuje všechny vlastnosti napsané v manuálu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz v noci neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu všem kupujícím doporučit,

Johana Gibalová, Větrušice:
Nejprve jsem s 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g neměla moc příjemnou zkušenost, objednala jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g jsem však asi po týdnu vrátila a během pár dnů mi přišly peníze zpět. A tak jsem si nechala doporučit od znalců a udělala jsem skvěle. Používáme ho skoro celá kancelář, nejspíš přikoupíme další. Mám radost, že to celkem hezky skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v dobrou. Kladně taky hodnotím služby e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

Kristián E: 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marie O: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anežka L: děda je z dárku je nadšený

Kamila O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Gnocchi z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt