12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč

Unikátní kolínka z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Jaroslav Rac, Valtice:
Dávám především přednost praktické stránce a nepotrpím si na styl. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g po mnoho let a spolehlivě fungoval. Což tento 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g opravdu garantuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní pány ho tak musím velmi doporučit. 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g s vámi věrně absolvuje všechny cesty. Jenom buďte na pozoru, aby na něj nežárlila vaše žena či partnerka.

Laura Hloužková, Skrchov:
Jistě jsem nejdříve byla jako většina mírně opatrná. Nastudovala jsem však spoustu kladných zkušeností a dala jsem se také nalákat k otestování 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. A skvěle jsem udělala. Nyní se k pozitivním názorům totiž opravdu musím připojit. Jestli ještě s vyzkoušením váháte, tak přestaňte přemýšlet a 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g si objednejte. Budete nadšení, 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu.

Jakub Pštross, Hobšovice:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli tento objednávání nedopadne jako posledně. Raději jsem do firmy párkrát telefonoval, všechno porovnával… Přiznávám, říkal jsem si, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g mi byl doručen až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a funguje skvěle. Dodnes jsem na produktu nenašel negativ. U prodejce budu určitě objednávat nadále.

Lucie Kračmerová, Domašov:
Tento 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to informovat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z návštěvy, sedla k tabletu a objednala. Po opravdu krátké chvíli zaťukal doručovatel a já ho můžu otestovat. Jsem velmi spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Natálie J: já jsem to prostě chtěla

Denis P: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jan V: Celkem jsem spokojený.

Nikola : nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt