12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní kolínka z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Ondřej Krotký, Lučina:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Jáchym Audy, Těchařovice:
Zkusili jste toho již mnoho a s nijakým výsledkem? Žádný 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g bohužel vašim představám nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně činit kompromisy. Poradím vám. Objednejte si tak jako já 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Jedině výrobek naprosto splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj jako u vytržení. Ten den, kdy přestane fungovat, neprodleně si zakoupím nový.

Vojtěch Kleňha, Urbanov:
Hodně mě oslovil tento nový 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Hezky mě zaskočil svou jednoduchostí na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I žena si ho chválí, protože jí práce velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Laura Taussigová, Orel:
Jsem už starší paní a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho objednal} a včera dopoledne dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Jana M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vít T: Přišlo to celkem rychle

Sofie K: já jsem to prostě chtěla

Zuzana W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura W: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt