12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1907 Kč
Naše cena: 1271 Kč

Unikátní kolínka z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Simona Hynoušová, Polánka:
Koupila jsem si 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u dveří s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že spln svůj účel.

Barbora Herůfková, Netvořice:
12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g, který jsem od Vás obdržela po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm hovořit pouze v superlativech. Užívám jej už více než měsíc a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Martin Sarközi, Doubravice nad Svitavou:
Pro objednávku zboží typu 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g jsem se rozmýšlel delší dobu. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s manželkou jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral správně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Zdeněk O: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kateřina B: dobré

Nela O: já jsem to prostě chtěla

Eliška K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jan K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kolínka z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt