12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Klasická kolínka z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Eva Horčičáková, Holčovice:
Nejsem blázen do nakupování 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g přes internet, z důvodů, že moje minulé objednávky během vánočních svátků skončily nejen zklamáním, ale také vyhozením nadmíry finančních prostředků. Jsem proto v eshopech opravdu zdrženlivá. Raději si to prověřuji 2 krát, než 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g zakoupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem naprosto spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem učinila objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo bez výmluv vysvětleno, co mám od tohoto 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g čekat a jaké jsou jejich pozitiva, negativa. Což mi zaručeně odsouhlasíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s výhodami. Zásilku jsem měla ve schránce k datu, jak mi bylo řečeno.

Martin Kolesa, Malé Žernoseky:
Když porovnám užitek a cenu, tak nejde být nenadšen. 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g splňuje vše, co bylo napsáno v letáku, dokonce je o něco hezčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S výrobkem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i horší, ale tady cena rovná se skvělé provedení. Kdo nevyužije profesionální výrobek, pro běžné užívání je zcela stačící, doporučuji.

Valerie Dorušincová, Ohnišťany:
12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka dříve často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Nela Stříhavková, Ráječko:
V pondělí jsem obdržela 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g jako super.

Simona Grešová, Spáňov:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g a krásně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Karolína H: Je to dostatečné?

Kateřina B: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří H: je to fajné

Jaroslav B: Jsem ráda, že to mám

Petr P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kolínka z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt