12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné chlebíčky, jemně solené, prvotřídní kvality a neutrální, čistě kukuřičné chuti, představují chutnou kukuřičnou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Kukuřice*(99,3%), sůl (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1627 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Viktor Alferi, Třeboc:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických shopech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g zakoupil právě u vás. Vše bylo zařízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balík, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem zcela spokojen.

Emma Svátová, Podbořanský Rohozec:
12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat další.

Antonín Juppa, Hlásnice:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

František L: tak jsem to dostala aje to super

Kristián C: Jsem ráda, že to mám

Gabriela V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denis K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kryštof R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt