12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč

Jedinečné bezlepkové kukuřičné chlebíčky, jemně solené, prvotřídní kvality a neutrální, čistě kukuřičné chuti, představují chutnou kukuřičnou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Kukuřice*(99,3%), sůl (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1627 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Eva Krutáková, Volárna:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes net, je to pohodlnější, než se s bejbískem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu produkty, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že objednávat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Emma Šuplerová, Sivice:
Krásně provedený 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten krásný šmrnc.

Oliver Juzek, Nová Dědina:
Za mě 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Natálie Jindříšková, Bransouze:
Tento 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jsem viděla u maminky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z návštěvy, sedla k tabletu a zakoupila. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já jej můžu vyzkoušet. Jsem velmi překvapená a budu zkoušet dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Amálie : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petra P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tobiáš T: Celkem jsem spokojený.

Eva O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt