12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 726 Kč
Naše cena: 484 Kč

Jedinečné bezlepkové kukuřičné chlebíčky, jemně solené, prvotřídní kvality a neutrální, čistě kukuřičné chuti, představují chutnou kukuřičnou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Kukuřice*(99,3%), sůl (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1627 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Aleš Hadroušek, Kostomlaty nad Labem:
Ve své práci hledám vypadat opravdu pěkně, protože se denně potkávám se s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto ohledu mi 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský podíl. Jsem spokojený jako už dávno nebyl.

Daniela Voldánová, Malešovice:
vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v klasickém krámě. Navíc výběr je hodně malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na internetu obchod, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g skládá, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Jiří Šrůta, Cep:
Musel jsem chvíli ukecávat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z práce už ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Vít Skýva, Křenovice:
I chlapy mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a rychlých nákupech na netu. Chtěl jsem jeden přesný 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g a ten jsem zde objevil. Objednal a doufal, že dorazí včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Perfektní zaslání, rychlé reakce, výhodné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na netu a já jen musím doporučit. Výrovek je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Markéta Z: děda je z dárku je nadšený

Roman P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ema C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lucie N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt