12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové kukuřičné chlebíčky, jemně solené, prvotřídní kvality a neutrální, čistě kukuřičné chuti, představují chutnou kukuřičnou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Kukuřice*(99,3%), sůl (0,7%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1627 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 84.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Viktor Alferi, Třeboc:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických shopech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g objednal právě u vás. Všechno bylo zařízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen produkt, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem zcela spokojen.

Emma Svátová, Podbořanský Rohozec:
12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám dobré zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat pdobné.

Antonín Juppa, Hlásnice:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g, který jsem sháněl. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Anna V: děda je z dárku je nadšený

Hana J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sofie D: Tento 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vanesa J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Kukuřičné chlebíčky solené, 120g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt