12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Klasické italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Alena Kratochvilová, Ouběnice:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám levně. Naposledy jsem si u vás pořídila 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g, a skoro nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu kupovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

Vít Štieber, Veletiny:
Ověřená kvalita, super značka. 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g jsem už v minulosti užíval, a tak jsem si ho objednal znovu a zase mě uspokojil. Moderní vzhled, výběr z mnoha barevných variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak otrok, takže za mě velká spokojenost. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S eshopem a doručením také jen výborná zkušenost.

Tereza Pilmajerová, Luleč:
12 x Byodo Bio Lasagne, 250g se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho kamarádce

Vojtěch Kvašný, Chválenice:
12 x Byodo Bio Lasagne, 250g a znovu 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Skvělý výrobek, který mi hodně ulehčil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Šárka G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tereza K: Ideální k osmnáctinám :)

Michael L: tak jsem to dostala aje to super

Sofie K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt