12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč

Klasické italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Daniela Ochodková, Hora Svatého Václava:
Nejdříve jsem k 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g ztrácela zájem, ale po několika týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i kamarádek. 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Oliver Bín, Březina (vojenský újezd):
Tak tenhle 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g jsme si s holkou zakoupili do našeho společného bydlení. Bez vytáček, dámě se to moc nelíbilo, předem jsem si poslechl, že je to hloupost, že za výrovek jen utratíme prachy a nevyužijeme to, máte to stejně, ne? Jenomže poté ho doručil kurýr, a co tušíte, že se stalo? Jana se do něj zamilovala, a nezbylo mi, než si koupit ještě jeden, protože vážně hodně rychle změnila stanovisko. Nyní už bychom se bez tak super 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g neobešli.

Amálie Buršíková, Kokořín:
Normálně objednávám přes web a nutně jsem potřebovala ke svému využití 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také způsob platby mi postačil. Splnil moje potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Emma R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikola H: nemá chybu

Alžběta S: já jsem to prostě chtěla

Amálie : Tento 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt