12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Richard Andr, Chválenice:
Musím vyzdvihnout hned několik dobrých vlastností tohoto obchodu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala hezkou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým doručením a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude jak má být. Největší výhodou je zcela nejlepší cena 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Proto mohu doporučit jak svým známým a známým, tak i rodině a dalším lidem. Bravo!

Jonáš Bohata, Urbanice:
S přítelkyní jsme hledali kvalitní 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g do naší domácnosti. Hledali jsme dobrý 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Linda Hynarová, Citov:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Váhala jsem, jestli si jej mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. Vřele doporučuji.

Petr Adler, Chlístovice:
12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V pracovním nasazení bych se bál o pevnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Matěj P: tak jsem to dostala aje to super

Lukáš K: funkční výrobek

Hana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Klára V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Miroslav Z: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt