12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Michael Košulič, Žernovice:
Bezvadný 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Obával jsem se, zda si vyberu dobrý druh tohoto 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně pomohli zaměstnanci internetového obchodu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný typ. Vybrané zboží bylo navíc i prakticky zabaleno, proto během cesty nedošlo k škodě. 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Kristián Brabenec, Jetřichovice:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné krámy a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g objednal právě u vás. Vše bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenadál a byl mi doručen balíček, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a zpracování objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

Adam Závrský, Nové Syrovice:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g ten bružura ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s lepším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 držák na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo držáky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Ondřej Z: 110 % spokojenost

Simona : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikolas H: Celkem jsem spokojený.

Simona C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna : Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt