12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Jáchym Richtárik, Oslavany:
Na první pohled mě uhodil do očí moderní design tohoto eshopu. Kvalitně byla udělána nabídka, fotografie, texty, hodnocení. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, proto jsem požádal o radu prodejce. Instruktáž byla blesková, příjemná. Bonusem byl poukaz na totožný 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g za jinou cenu. Eshop velice doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Sabina Galiová, Bělá pod Pradědem:
12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších lidí hodnotíme jako plus malou spotřebu, slušné příslušenství, tichý chod. Co ale chyběl, byl návod na používání v češtině, a některé prvky není možné repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím jako vynikající.

Denisa Nováčková, Oldřiš:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Viktorie Štrombachová, Čachotín:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Tobiáš Pauler, Velichov:
Nejdřív jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec vyhrál z hodně důvodů tento 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Je hezky funkční. Po vzhledové stránce skoro dokonalý. Moje paní hodnotí jednoduchý vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v práci hodně brát.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Sabina J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zdeněk N: Přišlo to celkem rychle

Simona H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt