12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné italské lasagne té nejvyšší kvality z čerstvé pramenité vody a tradičně na celozrnnou krupici mleté tvrdé pšenice, vyhlášené jako zdravější středomořská alternativa klasické komerční pšenici, představují klasické těstovinové potěšení plné bílkovin, vitamínů a minerálů nejen pro všechny milovníky italských lasagní prvotřídní kvality.Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Jáchym Richtárik, Oslavany:
Nejdříve mě uhodil do očí stylový webdesign tohoto eshopu. Špičkově byla vyhotovena nabídka, snímky produktů, texty, recenze. Bohužel jsem si nevěděl rady správným výběrem 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g, tak jsem zavolal do firmy. Instruktáž byla blesková, příjemná. Benefitem byla poukázka na identický 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g v jiné cenové kategorii. E-shop opravdu doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Sabina Galiová, Bělá pod Pradědem:
12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g jsem si pořídila na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako plus nízkou spotřebu, široké spektrum vybavení, bezproblémový chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl manuál na použití v mateřštině, a určité prvky není možné vyměnit. Přesto celkově hodnotím na jedničku.

Denisa Nováčková, Oldřiš:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Viktorie Štrombachová, Čachotín:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Tobiáš Pauler, Velichov:
ze začátku jsem koukal na podobným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Je hezky zpracovaný. Po technické stránce skoro dokonalý. Moje milenka hodnotí pěkný design a milou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou na zahradě často půjčovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Matyáš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Josef P: je to fajné

Kryštof J: 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vít B: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Lasagne celozrnné, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt