12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Klasické Penne z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Adam Látr, Rohozec:
12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g si v obchodě vyhlédla žena a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Kamarádka povídala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Emma Košnařová, Potěhy:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g je opravdu dobrý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Tereza Buchtová, Ratiboř:
Potřebovala jsem tento 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g opravdu okamžitě zaslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více milejší.

Linda Limburská, Krasíkovice:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g dost ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno potřebné pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g, který mi byl zaslán, je opravdu skvělý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Daniela K: Tento 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Miroslav J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika O: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Penne z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt