12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná polévková písmenka z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené zpestření každé zdravé polévky či omáčky nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátové prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Simona Jirková, Bušovice:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g vybrat. Nabídka ve vašem e-shopu je hodně široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice obdržela. Nakupuji u vás vždy a budu i opět. Tento 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je ale úplně úžasný.

Tomáš Vlnas, Ořech:
Našel jsem si tento produkt na tomto Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost dodání. Takže jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Sebastian Hellebrand, Chotovice:
Vyzkoušeli jste toho už spousty a spousty a s jakými výsledky? Žádný 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g ale vaší představě nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně ubrat z požadavků. Vím, jak na to. Vyzkoušejte tak jako já 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Jedině produkt dokonale splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj úplně vedle. V momentě, kdy doslouží, neprodleně si zakoupím ještě jeden.

Alžběta Zahnášová, Nišovice:
Nějaký čas jsem sháněla něco usnadňující život a péči o mé příbuzné. A přesně požadovaný je toto 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Ocenila jsem jeho funkce, které bylytéměř ihned. Její použití je lehké a zvládne ho i starší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální manuály. Všechno šlo naprosto hladce a okamžitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Denisa S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla V: děda je z dárku je nadšený

Tomáš C: 110 % spokojenost

Tobiáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt