12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 746 Kč
Naše cena: 497 Kč

Jedinečná barevná polévková písmenka z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené zpestření každé zdravé polévky či omáčky nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátové prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Lukáš Eršil, Týn nad Bečvou:
Koupit 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je správná volba. Užívám ho už několik týdnů a vidím pouze pozitiva, jednoduše jsem zcela ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Nikol Záhorovská, Mutěnice:
Ze začátku jsem s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jsem tak asi po víkendu zaslala zpět a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpátky. A tak jsem si nechala poradit od znalců a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá kancelář, nejspíš přikoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se změnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím obsluhu obchodu.

Karolína Stříbrná, Liběchov:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná bába, která bude ostatním jenom na obtíž. Když jsem našla, že existuje 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, který mi reálně může pomoci, neváhala jsem. Nyní můžu bez obav říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co potřebuji a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Veronika Zdražilová, Roštín:
12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jsem dostala k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Karel : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikol M: nemá chybu

Lucie V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jonáš K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Valerie R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt