12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná polévková písmenka z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené zpestření každé zdravé polévky či omáčky nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátové prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Michael Slavkovský, Nimpšov:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Pavel Holas, Skaštice:
Když jsem váš 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g uviděl, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

Aneta Schmausová, Knyk:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Jakub S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt