12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná polévková písmenka z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené zpestření každé zdravé polévky či omáčky nejen pro Vaše nejmenší. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátové prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Simona Jirková, Bušovice:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je velmi široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice získala. Nakupuji u vás často a budu i nadále. Tento 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g je ale zcela perfektní.

Tomáš Vlnas, Ořech:
Vyhledal jsem si tento kus na tomto obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost zaslání. Takže jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako americké hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

Sebastian Hellebrand, Chotovice:
Vyzkoušeli jste toho už nepočítaně a s nijakým výsledkem? Žádný 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g ovšem vaší představě nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně dělat kompromis. Našel jsem řešení. Vyzkoušejte tak jako já 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Jedině on dokonale splnil všechna má přání a já jsem z něj absolutně nadšený. Ten den, kdy doslouží, okamžitě si koupím ještě jeden.

Alžběta Zahnášová, Nišovice:
Nějaký čas jsem hledala něco usnadňující život a starost o mé blízké. A přesně takový je tento 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Ocenila jsem jeho účinky, které bylyskoro ihned. Jeho použití je jednoduché a zvládne ho i starší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké důležité pomůcky. Všechno šlo celkem hladce a rychle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Marek K: funkční výrobek

Ema P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Patrik S: 110 % spokojenost

Linda M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Písmenka barevná z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt