12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Jedinečné italské Pipe Rigatoni neboli těstovinové závitky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Miroslav Matonoha, Osek:
Když jsem objednával 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl hlavně na vyhotovení, použití a termín doručení. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g doporučím přátelům. Skvělý eshop, jsem spokojený.

Daniel Jalowiczor, Hrádek:
Koupit 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g je dobrá volba. Užívám ho už několik týdnů a vidím pouze výhody, prostě jsem doslova ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné recenze dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude stejná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešním času.

Andrea Myšáková, Žlebské Chvalovice:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g pořídit. Cena se mi zdála hodně vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za tři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Prostě to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej proplatí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Eliška P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anna J: nemá chybu

Miroslav H: tak jsem to dostala aje to super

Emma M: Je to dostatečné?

Petra Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt