12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Pipe Rigatoni neboli těstovinové závitky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Julie Smisitelová, Mimoň:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla hodně mile překvapená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Martin Dvoran, Javorek:
12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, který splňoval má přísná kritéria, jsem si pořídil zrovna u této společnosti. Již několik měsíců vzájemně spolupracujeme a nemám co vytknout. Bezkonkurenční nabídka, informace o 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, někdy další alternativy, ceny jsou mírně dražší, ale za to mají špičkového výrobce. A pouze nepatrnou nevýhodu jsem našel v dopravě, a zákaznické podpoře. Jinak shrnuto podtrženo na eshop nedám dopustit. Škoda, že takových eshopů není více.

Eliška Lamačková, Zbelítov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podfuk na důvěřivé lidi. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych ozkoušela 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně nadšeně, ale chci povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Nikolas Zuch, Prostřední Bečva:
12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jsem viděl nejdříve u spolužáka na přednášce z biochemie. Ihned jsem zaregistroval, že vypadá skvěle. Tak jsem se s kolegou pár minut bavil. Chválil si ho, tak jsem si řekl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si potřebnou částku, pořídil si ho a dneska již můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Velmi kvalitní zboží a já jsem moc rád, že jsem se tak rozhodl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Viktor Z: Celkem jsem spokojený.

Tobiáš K: 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Václav K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt