12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Jedinečné italské Pipe Rigatoni neboli těstovinové závitky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Markéta Doubicová, Třtice:
Obdržela jsem 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi kolegové darovali milý dárek.

Šárka Schmiedová, Brloh:
Lehce skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento výrobek k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a chybí jim konzultace,protože prostřednictvím hudebního základu je možné plnit si své přání....

Matouš Kaupa, Jáchymov:
Tak tenhle 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jsme si s kamarádkou koupili do našeho prvního bydlení. Pravda, slečně se to moc nezamlouvalo, mockrát jsem si vyslechl, že je to blbost, že za výrovek jen vyhodíme peníze a bez užitku, znáte to, ne? Ovšem poté ho doručili, a co tušíte, že následovalo? Petra si ho přivlastnila, a nezbylo mi, než si pořídit ještě jeden, protože fakt ihned změnila názor. Dnes už bychom se bez tak vynikající 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g neobešli.

Matyáš Ševc, Ctidružice:
Jedná se o krapet jednodušší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g pořídil, tak jej určitě zužitkují. Za tu cenu je trochu pomalejší, ale jinak funguje perfektně a myslím, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych pořizoval opět, vzal bych jednodušší typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Josef Palenčár, Pohnánec:
Jednoduché, avšak plně funkční a praktické provedení 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i povrch. Velmi jednoduchá a rychlá montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, opracování a ošetření povrchu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý transport i v rodinném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bibo a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými zcela disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Filip : Celkem jsem spokojený.

Markéta : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin K: tak jsem to dostala aje to super

Barbora K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt