12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Pipe Rigatoni neboli těstovinové závitky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Julie Smisitelová, Mimoň:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla moc pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Martin Dvoran, Javorek:
12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, který splňoval má přísná kritéria, jsem si objednal zrovna u tohoto prodejce. Dlouhodobě vzájemně spolupracujeme a nemám co vytknout. Skvělá nabídka, popis 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g, často další modely, ceny jsou o něco dražší, ale za to mají špičkového dodavatele. Zřejmě jen malou chybu jsem našel přepravě, a komunikaci. Ale nakonec dávám palec nahoru. Bohužel takových eshopů je jak šafránu.

Eliška Lamačková, Zbelítov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podvod na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Nikolas Zuch, Prostřední Bečva:
12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g jsem viděl napoprvé u spolužáka na přednášce z biochemie. V první chvíli jsem si všiml, že má dobrý design. Tak jsem se s ním chvíli bavil. Neměl křivého slova, proto jsem učinil stanovisko, že si ho taky objednám. Vybral jsem si peníze, koupil si ho a nyní už můžu prohlásit, že si kolega nevymýšlel. Opravdu kvalitní výrobek a já jsem moc rád, že jsem se tak rozhodl.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Petra V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Johana S: dobré

Tobiáš M: Celkem jsem spokojený.

Šárka K: nemá chybu

Ondřej B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rigatoni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt