12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, zcela bez soli, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1624 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 81.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Viktor Kohel, Starovičky:
Když už si něco kupuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky spolehlivý službu, zakoupení přes net, potencionální možnost vrácení modelu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně moc dobrá volba. Je fajn znát kde dělají svojí práci kvalitně.

Michael Nemrava, Pocinovice:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a objednal. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

Adam Paulů, Lichkov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Karolína Parkanová, Ledce:
Nejsem zvyklá nakupovat na netu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g nabízeli za výhodnou cenu a slíbili okamžité zaslání, tak jsem podlehla. A chci říct, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi model doručen opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Lukáš Síkora, Brniště:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do čtyř dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dobu dodání a kvalitu zpracování. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

David C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vojtěch Š: tak jsem to dostala aje to super

Magdaléna B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anežka B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt