12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, zcela bez soli, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1624 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 81.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Simona Žabková, Bílina:
12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g je velmi pěkný a praktický. Velmi doporučuji. Cena odpovídá zpracování. Nemyslím si však, že si zaplatíte více, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně skvělý výrobek, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

Valerie Pezlarová, Martinice v Krkonoších:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem žena, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g nabízeli za levnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem se rozhodla. A chci napsat, že jsem spokojená, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi produkt doručen dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a intuitivní eshop je velké plus. Doporučuji.

Tadeáš Loupanec, Mysločovice:
Chtěl jsem koupit bezvadnou 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem vwlmi uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Lukáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristián V: 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt