12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, zcela bez soli, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1624 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 81.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Viktor Kohel, Starovičky:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, objednání přes web, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci dobře.

Michael Nemrava, Pocinovice:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto neváhal a pořídil. Balení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop proto doporučuji ostatním.

Adam Paulů, Lichkov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co chcete.

Karolína Parkanová, Ledce:
Nejsem zvyklá nakupovat na internetu. Jsem holka, proto ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g nabízeli za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem podlehla. A můžu sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen dokonce rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a intuitivní obchod je největší plus. Doporučuji.

Lukáš Síkora, Brniště:
Na tenhle model jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do dvou dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto eshopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Šimon J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radek G: je to fajné

Karel S: tak jsem to dostala aje to super

Dominik O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Natálie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt