12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 410 Kč
Naše cena: 273 Kč

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, zcela bez soli, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1624 kJ (383 kcal) na 100 g. Sacharidy: 81.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 2.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.9 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

František Vaníček, Makov:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Petra Šafusová, Konstantinovy Lázně:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

Simona Kotrbatá, Maršov u Úpice:
Ze začátku jsem s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g neměla moc příjemnou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g jsem však asi po třech dnech vrátila a během čtyř dnů mi dorazili peníze zpět. A tak jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem dobře. Používáme ho skoro celá rodina, nejspíš přikoupíme další. Jsem ráda, že to nakonec hezky skončilo a moje špatná zkušenost se proměnila v skvělou. Kladně taky hodnotím obsluhu obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Natálie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila T: děda je z dárku je nadšený

Michael T: Jsem ráda, že to mám

Julie R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petr K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky bez soli, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt