12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (99,5%), mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1635 kJ (385 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83.6 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.8 g, Sůl: 0.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Pavel Vrla, Ronov nad Doubravou:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic pořádného, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil celkem šesti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Tereza Bogolová, Temelín:
počátkem jsem měla obavy, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g stál nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on uznal, že tento kus je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému úsudku výrazně ušetřila.

Tereza Krnáčová, Kubova Huť:
Koupeno prarodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na zahradu hodí vždy.

Lukáš Mazaný, Písečná:
Musím vyzdvihnout hned několik plusových hodnost tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala hezkou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým doručením a perfektním zabalením zboží, už při doručení jsem věděl, že vše bude jak má být. Největší bonusem je zcela nejlevnější cena 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Proto chci doporučit jak svým kolegům a kamarádům, tak i mámě a ostatním lidem. Bravo!

Matěj Krása, Polom:
Činnost této 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Petra Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Miroslav Š: Jsem ráda, že to mám

Anna K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Václav P: je to fajné

Zuzana T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt