12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 410 Kč
Naše cena: 273 Kč

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (99,5%), mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1635 kJ (385 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83.6 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.8 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Rozálie Viktorinová, Křimov:
Myslím si, že 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g naprosto předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i cena ve vazbě na to, co za ni teda získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu poštovného a komunikaci s e-shopem. V tomhle ohledu mě 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g více než potěšil a mohu ho všem poradit.

Nikol Mainerová, Věžky:
12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g překvapil, mám ho odtud objednaný od dubna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Johana Sychová, Hostišová:
Daný 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly moc pozitivní. Nejvíce proti bylo datum dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jsem vyžadovala velmi rychle, a nakonec ho dopravce přivezl s nemalým zpožděním, než v jiném e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Tobiáš H: 110 % spokojenost

Nikolas H: funkční výrobek

Sebastian P: Jsem ráda, že to mám

Vít T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alžběta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt