12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 452 Kč
Naše cena: 301 Kč

Jedinečné bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a neutrální chuti, představují chutnou rýžovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (99,5%), mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1635 kJ (385 kcal) na 100 g. Sacharidy: 83.6 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 2.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7.8 g, Sůl: 0.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Emma Riegelová, Srbeč:
12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jsou výborné a kvalitní produkty. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat menší číslo.

Miroslav Kunštár, Hlinka:
12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g zakoupily, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Amálie Luhanová, Těšovice:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Daniela S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jan B: tak jsem to dostala aje to super

Jakub G: funkční výrobek

Klára R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky s mořskou solí, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt