12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky se 7 druhy semínek a zrn, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a výjimečné, lehce oříškové chuti, představují lahodnou bezlepkovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (67,5%), kukuřice*, pohanka*, quinoa*, proso*, laskavec*, sezam*, mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1652 kJ (390 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.1 g, Sůl: 0.4 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Jáchym Podrábský, Bulovka:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Adam Cejnek, Tatrovice:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a zvolit jestli si ho chci doručit na jakékoliv z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Filip Háze, Borohrádek:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tento objednávání neskončí identicky. Pro jistotu jsem do firmy předem volal, vše porovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g mi byl dopraven až před dveře, kvalitně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a funguje skvěle. Doposud jsem na produktu nevypátral nevýhodu. Tady budu na sto procent objednávat často.

Tadeáš Malhous, Lubenec:
V rámci nakupování jsem promrhal moře času pátráním po informacích a porovnáváním všelijakých kombinací. Z mého srovnání mi 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g vyšel jako nejlepší, a tak výběr padl zrovna na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený také po vyzkoušení produktu. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g se chlubí vynikajícím výkonem i kvalitním zpracováním. Jestliže chcete bezkonkurenčního parťáka, 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g je perfektním kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Radek Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Ondřej M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela E: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán Š: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt