12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní bezlepkové celozrnné rýžové chlebíčky se 7 druhy semínek a zrn, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a výjimečné, lehce oříškové chuti, představují lahodnou bezlepkovou pochoutku, jež se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky nejen pro celialiky, ale v každé zdravé kuchyni.Složení: Pufovaná celozrnná rýže* (67,5%), kukuřice*, pohanka*, quinoa*, proso*, laskavec*, sezam*, mořská sůl (0,5%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1652 kJ (390 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9.1 g, Sůl: 0.4 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Jáchym Podrábský, Bulovka:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g s řadou příjemných funkcí, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si nastavení svým očekáváním.

Adam Cejnek, Tatrovice:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g musím mít. Měli jich hodně na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezvadný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Filip Háze, Borohrádek:
Už jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli tenhle nákup nedopadne stejně. Pro sichr jsem do firmy předem telefonoval, vše kontroloval… Bez vytáček, nebyl jsem si jistý, jestli jsem peníze neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g mi byl dopraven až před práh, kvalitně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a funguje perfektně. Dodnes jsem na výrobku nevypátral negativ. Zde budu stoprocentně nakupovat často.

Tadeáš Malhous, Lubenec:
Při nakupování jsem promrhal kvantum času vyhledáváním informací a porovnáváním všelijakých kombinací. Z mého porovnání mi 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g vyšel nejvýhodněji, z toho důvodu volba padla právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený i po jeho vyzkoušení. 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g se chlubí perfektním výkonem a nadprůměrným zpracováním. Pakliže potřebujete bezkonkurenčního přítele, 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g je nejlepším kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Eva Š: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna R: Tento 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Roman K: funkční výrobek

Kateřina K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristýna F: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Rýžové chlebíčky se 7 semeny, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt