12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Jedinečné italské Spaghettini neboli špagetky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Vojtěch Kowalczyk, Březina (vojenský újezd):
Když porovnám výkon a cenu, tak nejde být nespokojen. 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g splňuje vše, co bylo napsáno v manuálu, nakonec je o něco větší, než jsem si myslel, což není na vadu. S výrobkem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i lepší, ale zde cena rovná se skvělé materiál. Kdo neuplatní profesionální výrobek, pro běžné používání je plně dostačující, doporučuji.

Filip Pouk, Klíny:
Při výběru 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou dodání.

Valerie Nestrojová, Občov:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé kupující. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Jan Plíva, Zbyslavice:
Každému bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech vycházet z špatného používání. Tuto zkušenost měl náš strýc, který nás od objednávky varoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g zakoupil. Mám ho už sedmý měsíc a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

Nikol Koňová, Raspenava:
O 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily nějaké ženy stojící přede mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k netu a nabídku 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g bez problémů našla. Rozmýšlela jsem jen chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Radek M: 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Julie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominika F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Klára T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt