12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Jedinečné italské Spaghettini neboli špagetky z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této jedinečné pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Šimon Hlinecký, Vysokov:
12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g mě zaujal už ve chvíli, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejdříve vážné nervy, ale ty byly úplně zbytečné, jak se ukázalo. Hlavně se totiž 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g pyšní velmi komfortním ovládáním. Okamžitě si ho automatizují i ti, kteří s tímto 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g doposud předchozí zkušenosti neměli. Po prvním vyzkoušení si na sto procent získá také vás.

Adéla Žovincová, Bratřínov:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla velmi hezky spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

Rozálie Filousová, Travčice:
Vybrat si ten ideální výrobek bývá velmi náročné. K mání je totiž velká nabídka rozdílných typů. Já jsem si zvolila 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g a svého rozhodnutí zaručeně nelituji. Měsíce po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych vůbec nechtěla něco jiného. 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g jsem z toho důvodu odprezentovala i všem kamarádům. A s potěšením bych o něm takto řekla i nerozhodným lidem.

Andrea Gbelcová, Chvatěruby:
Super nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho v ložnici už dva týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u ostatních výrobků které mě ovšem zklamaly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s koupí 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g jsem rozhodně udělal dobře.

Jana Dundálková, Soběslavice:
Jsem už postarší dáma a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a včera dopoledne dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Emma Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Richard K: je to fajné

Klára Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam P: Přišlo to celkem rychle

Nikol : dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagetky z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt