12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety z kvalitní celozrnné krupice z rozličných druhů italské nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

Matyáš Czinege, Podivice:
Třikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až se mi objevilo nápis „ERROR“. Následně jsem zavolal na linku, což byl chytrý tah. Prodejce řekl, že má závažnou systémovou chybu, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě telefonní číslo, a okamžitě poté, co opravil web, zavolal mi a objednávku jsem měl s bonusem.

Simona Ďuranová, Ždánov:
Od chvíle, kdy jsem 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g objednala, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi diskuze s e-shopem, kdy mě průběžně informovali o stavu nákupu. Nakupující okamžitě vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem platila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo hodně důležité. Teď už mám 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

Richard Babulík, Liptál:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g lepší hodnocení a je o čtyři sta Kč výhodnější... takže z mé strany spokojenost.

Klára Šultová, Norberčany:
objednala jsem si u vás 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

Aleš T: Přišlo to celkem rychle

Rozálie D: dobré

Karolína H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lukáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petra B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt