12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1907 Kč
Naše cena: 1271 Kč

Unikátní špagety z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Anna Holotíková, Hradiště:
Jednoho dne jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu koupíme větší množství zboží najednou, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy vybrala v sortimentu právě tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g, z důvodu, že nic jiného mě nelákalo. Ale byla to hodně šťastná volba. Zázraky jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Nejvyšší kvalita, bleskové doručení, nízká cena, jinými slovy skvělé!

Laura Šátavová, Dalovice:
Chystala jsem se na víkend a 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější zátěž, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Petra Kulovaná, Horní Dubňany:
V obchodě jsem dohledala 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g, který jsem delší dobu sháněla. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi dorazila sms zpráva, že dopoledne mi bude dovezen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Dopravce stal pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Sabina P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Laura V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Amálie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michal V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt