12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč

Unikátní špagety z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Karolína Rossová, Nové Hamry:
Já jsem na internet už stará, není to prostředí, ve kterém bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě umím na webu pouze pracovat s maily a hltat informace v magazínech. Ale vnučka mi před měsícem ukázala, jak lze na internetu nakupovat a zakoupila mi tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Jistě, nebyla jsem si úplně jistá, jestli ho uplatním, avšak když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi demonstrovat jak si ho koupím svépomocí. Od toho dne si zboží kupuji pravidelně, protože je to vskutku prvotřídní věcička a opravdu hodně mi usnadňuje život.

Jonáš Hynčica, Hradešín:
12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí bezvadně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě kupte taky, protože za takovou cenu 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jinde nakoupíte.

Jakub Vejchoda, Milovice u Hořic:
Za mě 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Daniela Babišová, Počenice-Tetětice:
V internetovém obchodě jsem si objednala 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g, který v normálním obchodě nestojí méně než pár korun. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým mužem, že drahé věci není příliš chytré pořizovat online, chtěla jsem udělat příteli radost (sobě taktéž), a tak jsem si jej nechala zaslat. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Každopádně doporučuji tento e-shop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Anežka B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matyáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šimon K: Jsem ráda, že to mám

Valerie M: děda je z dárku je nadšený

Rozálie O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt