12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní špagety z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Oliver Kurzok, Rožná:
Činnost této 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou machři, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Martin Ponec, Veliny:
Tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g měl být dárkem pro moji snoubenku. A proto jsem se obrátil eshop, který prodával tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g, dohodnul jsem s nimi vše podstatné a především datum, místo dodání. Komunikace byla vskutku bezproblémová, bez průtahů. Cena nebyla podstatná, navzdory tomu, že mám informace o tom, že by se 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g dal pořídit výhodněji. Někdy je podstatnější rychlé dodání, než 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Společnost dodržela slovo, dokonce poslala dáreček a z moji budoucí ženy se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tento eshop.

Marek Holánek, Hošťálková:
Nejlepší 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Tereza Pochová, Chmelík:
Tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud fungují 100%.

Veronika Slapničková, Radíč:
Jestliže by mi kdysi kdokoliv řekl, že si zboží objednám, nejspíše bych řekla že ne. Avšak v době, kdy se nám s mužem narodila dcera a já byla v domácnosti, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A oči mi padly zrovna na 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Teď bych uvedla, že to byla klika. Z důvodu, že to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a užívám si ji každý den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Sebastian J: tak jsem to dostala aje to super

Alena L: Tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára A: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ondřej K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt