12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní špagety z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Oliver Kurzok, Rožná:
Činnost této 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Martin Ponec, Veliny:
Tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g měl být překvapením pro moji budoucí ženu. Z toho důvodu jsem se obrátil eshop, který prodával tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g, dořešil jsem s nimi vše podstatné a hlavně datum, detaily o přepravě. Komunikace byla velmi profesionální, rychlá. Cenu jsem neřešil, i když vím, že by se 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g dal objednat výhodněji. Někdy je přednější rychlé dodání, než 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Firma dostála svému jménu, dokonce přidala dáreček a z moji budoucí ženy se stala manželka. Opravdu doporučuji tohoto prodejce.

Marek Holánek, Hošťálková:
Nejlepší 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Tereza Pochová, Chmelík:
Tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože zatím pracují 100%.

Veronika Slapničková, Radíč:
Pokud by mi kdysi někdo říkal, že si tu věc koupím, pravděpodobně bych řekla že ne. Ale v čase, kdy se nám s partnerem narodilo miminko a já zůstala na mateřské, docela jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A oči mi padly zrovna na 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. V současnosti bych uvedla, že to byla klika. Z důvodu, že to je věcička, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a moc se mi líbí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Anežka J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán D: Přišlo to celkem rychle

Nela K: děda je z dárku je nadšený

Kristián K: Celkem jsem spokojený.

Rozálie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt