12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní špagety z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Filip Lerach, Březí nad Oslavou:
Chci rezenzovat hned několik plusových vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala krásnou a odbornou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a perfektním zabalením balíku, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Neposlední bonusem je zcela nejlepší cena 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Proto chci doporučit jak mojim kolegům a kamarádům, tak i rodině a ostatním lidem. Bravo!

Petra Pekáčová, Dobelice:
12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem trochu zaskočená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než potěšil.

Miroslav Wallner, Val:
Jak 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji kritizuje, než vychvaluje. A kritizuje se furt, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám slouží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není styl 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g, tady jsem spokojen. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Asi bych si určitě dal více, v tomto případě kvalita zcela stojí nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Pozitivně cením také rychlost dodání.

Radim Krejčů, Úlice:
Mít vlastní 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Emma S: Tento 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adam Z: 110 % spokojenost

Denisa M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anežka H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt