12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Alžběta Durasová, Šonov:
Nejsem milovník nakupování 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g přes internet, protože moje dřívější objednávky během vánočních svátků skončily nejen špatnou náladou, ale rovněž útratou spousty financí. Jsem z toho důvodu na internetu dost zdrženlivá. V každém případě si položky prověřuji 2 krát, než 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto internetovým prodejcem jsem opravdu spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem realizovala objednávku, zavolala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo ochotně objasněno, co bych měla od tohoto 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g čekat a jaké jsou jejich benefity, zápory. Což mi zaručeně potvrdíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s výhodami. Zásilku jsem měla doma do týdne, jak mi bylo přislíbeno.

Karolína Schovancová, Lomec:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Jedna z nich ho tam moc chválila, tak jsem si řekla, že ho také vyzkouším, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je super, extra báječný a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Linda Herotová, Prachatice:
Stále jsem si říkala, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g pověděla. Užívá ho už pět roků a je naprosto spokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají skvělý obchod, na kterém si ho klidně zakoupím.

Nikolas Kronus, Popovice:
Perfektní a cenově levný 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Karel Kunčík, Šimonovice:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A často mě to hodně mrzí. Teď, co znám 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek objednal celkem čtyřem lidem a všichni byli hodně rádi jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Dominik B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jakub K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniela M: děda je z dárku je nadšený

Barbora Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt