12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Klasické špagety z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Denisa Kovářová, Lhoty u Potštejna:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, ne nejlepší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 8 sekund se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, takže ok. Psáno po prvním panáku ;)

Michal Jezl, Narysov:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo neúměrně drahé, podruhé třeba nenabízeli zakoupení on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem spokojený, že už ho teda mohu naplno používat.

Dominika Barglová, Hostín u Vojkovic:
Někdy objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem ozkouším. Avšak u 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Bleskové zaslání až do domu. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na narozeniny koupím taky podobný.

Jakub Hrdinka, Blovice:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Potřeboval jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner uviděl na internetu, a protože cena byla příznivá, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli vybrat 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g vhodný rovnou pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Když bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Andrea Loucká, Brodeslavy:
Chtěla jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální změnu. Když jsem na 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu poznalo i moje okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nikolas : tak jsem to dostala aje to super

Petra S: dobré

Tereza T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matyáš K: je to fajné

Sára H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt