12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Klasické špagety z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Miroslav Pikola, Štěnovický Borek:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g zkusil a zjistil, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

Sára Kroutilíková, Bartošovice:
12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Kryštof Hudrlík, Lanžhot:
Mít vlastní 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g je prostě neocenitelné. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je nejlepší

Tereza Krandová, Ovčáry:
12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g podporuje mojí přirozenou lenost, protože nejsem povinna hledat pět věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Tké i mojí kamarádku baví tento 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g používat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u normální domácí práce stráví minimum času.

Vojtěch Štross, Lešany:
Pro objednávku výrobku typu 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s milenkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A využití 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Alena P: děda je z dárku je nadšený

Sabina H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema : Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian : 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt