12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Tomáš Niedermertl, Býšť:
Celkem perfektní 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, který je standardní unisex. Hodí se jak nám, drsným chlapům, tak křehkým ženám, které potřebují cítit něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Michal Válka, Kaplice:
Nedávno jsem objevil katalog 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, kde jsem si o něm přečetl podrobnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také šikovnou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě neudělal špatně. Vzhled, cena, kvalita – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g.

František Dolejška, Vraňany:
12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se píše papír snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po rozbalení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

Šimon Krupica, Metylovice:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto obchod proběhl hodně korektně a ještě znova díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Denisa S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka E: děda je z dárku je nadšený

Šimon M: funkční výrobek

Eliška S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Amálie P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt