12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské špenátové Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním špenátovým práškem představují jedinečné a oblíbené těstovinové zpestření nejen pro Vaše nejmenší ale do každé zdravé kuchyně. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Pšenice tvrdá krupice*, špenátový prášek* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Karolína Leberová, Velký Borek:
Ze začátku jsem s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g neměla moc skvělou zkušenost, objednala jsem nevhodný druh a nelíbil se mi. 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jsem však asi po třech dnech vrátila a během pár dnů mi přišly peníze nazpět. A tak jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá rodina, možná přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to nakonec pěkně dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím přístup obchodu.

Linda Nesvačilová, Libočany:
Tak jako každá dáma, která současně partnerkou i matkou, i já řeším zdravotní stav rodinných příslušníků. Jakým způsobem to udělat, aby rodině nic nescházelo a současně vyhovět rozmanitým chutím manžela i ratolestí? Jde o těžký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ovšem triviálnější, než se na první pohled zdá. A pomohl mi k tomu 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. S ním mám zaručeno, že o mé blízké je perfektně postaráno.

Alena Huppertová, Myslejovice:
Mám 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g již 2 roky a pořád jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Jiří S: Celkem jsem spokojený.

Kristián K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anna G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt