12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Jedinečné italské špenátové Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním špenátovým práškem představují jedinečné a oblíbené těstovinové zpestření nejen pro Vaše nejmenší ale do každé zdravé kuchyně. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Pšenice tvrdá krupice*, špenátový prášek* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Karel Doušek, Sazomín:
Tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jsem našel náhodou online. Ohlasy na něj byly vesměs výborné, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Jistěže jsem měl trochu obavy, to je asi při koupi přes internet normální, ale když mi 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g dorazil až ke dveřím, došel jsem k závěru, že obavy byly naprosto zbytečné. Funguje bez chybičky, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

Valerie Jakubičková, Hluk:
Zcela bezkonkurenční 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g, díky kterému jsem stále svěží a krásná. Používám ho třikrát měsíčně a připadám si velmi skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od starostí. Jednoduše bych doporučila používání 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g kterékoliv kámošce, která se chce být vílou pro svého prince. S 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g je to snadné.

Jonáš Fidrich, Velké Svatoňovice:
Povídá se, že dobré zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za normální cenu, příjemná komunikace s prodejcem, okamžité dodání do postele, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Kristýna J: Tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Filip P: funkční výrobek

Michaela : dobré

Dominik P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt