12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské špenátové Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním špenátovým práškem představují jedinečné a oblíbené těstovinové zpestření nejen pro Vaše nejmenší ale do každé zdravé kuchyně. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Pšenice tvrdá krupice*, špenátový prášek* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Karolína Leberová, Velký Borek:
Nejprve jsem s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem špatný typ a nelíbil se mi. 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jsem však asi po týdnu zaslala zpět a během pár dnů mi přišly peníze zpět. Tentokrát jsem si nechala pomoci od prodejců a udělala jsem dobře. Užíváme ho skoro celá rodina, nejspíš zakoupíme další. Mám radost, že to nakonec hezky skončilo a moje špatná zkušenost se změnila v skvělou. Kladně taky hodnotím služby e-shopu.

Linda Nesvačilová, Libočany:
Podobně jako každá žena, která je současně partnerkou i maminkou, i pro mě je klíčové zdraví nejbližších. Jakým způsobem zajistit, aby jim nic nescházelo a navíc vyhovět rozmanitým chutím muže i dětiček? Je to náročný a důležitý úkol. Jeho splnění je ovšem triviálnější, než se vám jeví. A jedná se o 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. S jeho pomocí mám zajištěno, že o mé nejbližší je náležitě postaráno.

Alena Huppertová, Myslejovice:
Mám 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g již 6 měsíců a stále jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Eliška H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena N: já jsem to prostě chtěla

Ema P: Tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vít M: Celkem jsem spokojený.

Samuel V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt