12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Jedinečné italské špenátové Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním špenátovým práškem představují jedinečné a oblíbené těstovinové zpestření nejen pro Vaše nejmenší ale do každé zdravé kuchyně. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Pšenice tvrdá krupice*, špenátový prášek* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Tobiáš Háb, Loučovice:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit novější 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to opravdu rád. Soused si koupil právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Petr Chrášťanský, Hoslovice:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

David Horníček, Ledečko:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se hecovali, až jeden kolega trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g má doma taky a pochválila ho i tchýně.

Jonáš Víška, Lopeník:
Již předtím jsem měl v plánu takový produkt vyzkoušet. Když jsem pak našel webovky 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g, už jsem neměl nad čímkoliv pořád váhat. Vynikající komunikace ze strany eshopu, vše proběhlo stoprocentně takovým způsobem, jak mělo. 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g za pár dní přivezla pošta a od toho momentu ho každý den k plné spokojenosti využívám. Má ovšem jedinou vadu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Kristián F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman D: tak jsem to dostala aje to super

Anna J: Ideální k osmnáctinám :)

Andrea E: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karolína I: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle špenátové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt