12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Klasické italské Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie třeba k asijským jídlům. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Sebastian Ponikelský, Srby:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? Myslel jsem si to. Ale jen do momentu, než jsem si objednal 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen tím, co umí, ale také díky tomu, jaký má design. Proto je perfektním módním doplňkem každého moderního chlapíka. Nikdo vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g používám každý den, stal se mou užitečnou pomůckou.

Anna Korfová, Prádlo:
U této společnosti nakupuji docela často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že u nás není široká nabídka po těchto 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g, jiný obchod již nepotřebuji. Jejich nevýhodou je jen pomalejší doprava a ostatní vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, cena dopravy. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti levně, budete si muset počkat.

Antonín Schnaubelt, Bratříkovice:
Komukoliv bych radil, aby se drželi záznamů v popisu 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech pocházet z špatného používání. Tuto zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu varoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g objednal. Mám ho už třetí měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Hana Humpová, Slavče:
12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g mame radi od mala (drive jsme meli podobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak dítě objevilo - se v urcitych pripadech daji i s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Jiří U: Celkem jsem spokojený.

Eliška F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela K: Tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

David O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt