12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Klasické italské Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie třeba k asijským jídlům. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Daniela Gubišová, Nedašova Lhota:
12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsem sháněla pět týdnů, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na doporučení přátel jsem si zvolila právě tento a jsem velice spokojená. Kvalitně splňuje všechny svoje práce a má hodně pěkný design. Rovněž cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i dalším.

Zuzana Vidourková, Libořice:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g již mají, byly totálně rády. Ani jedna z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco podobného hledala velmi často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje očekávání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Nikola Klejchová, Chraberce:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g, díky kterému jsem stále spokojená a krásná. Používám ho čtyřikrát měsíčně a připadám si velmi skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Rozhodně bych doporučila používání 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g každé kámošce, která se chce být vílou pro svého žabáka. S 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g je to snadné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Dominik : krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

David K: Přišlo to celkem rychle

Aleš P: Celkem jsem spokojený.

Štěpán Z: funkční výrobek

Zuzana G: Tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt