12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie třeba k asijským jídlům. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Adéla Smelíková, Hartmanice:
12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat čtyři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí dceru baví tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g používat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí práce stráví méně času.

Valerie Kostílková, Dobrá Voda u Hořic:
12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsem si koupila zejména kvůli partnerovi. I když jsem si ho koupila pro sebe, věděla jsem, že partnerovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Chlap mě velmi pochválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje fakt dobře a můj muž už netápe v tom, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

Hana Brtníková, Přední Výtoň:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za dobrý 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Julie Filipčíková, Bašť:
Po 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Nikola B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lucie L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Aleš O: 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie Z: děda je z dárku je nadšený

Štěpán Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt