12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Tagliatelle neboli motané nudle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie třeba k asijským jídlům. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Adéla Smelíková, Hartmanice:
12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem nucena shánět tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Valerie Kostílková, Dobrá Voda u Hořic:
12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsem si objednala především kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, věděla jsem, že mu to udělá radost. No a skutečně. Chlap mě hned blahořečil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje opravdu dobře a manžel už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

Hana Brtníková, Přední Výtoň:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za perfektní 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Julie Filipčíková, Bašť:
Po 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g máme jen týden, už teď je mi jasné, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Linda G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lucie D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jáchym W: 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tagliatelle z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt