12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 806 Kč
Naše cena: 537 Kč

Klasické italské pšeničné tyčinky Grissini v klasické, solené verzi, upečené dle tradiční italské receptury s olivovým olejem, představují křupavé potěšení prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž se báječně hodí jako malá svačinka nebo na každou správnou oslavu či pohodové večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, extra panenský olivový olej*, palmový olej*, slad*, droždí*, sůl.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1515 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.5 g, (z toho cukr: 2.2 g), Tuky: 5.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.6 g, Sůl: 1.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Andrea Podmanická, Vícenice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Johana Jiřišťová, Cehnice:
Připravovala jsem se na hory a 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, příjemný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Valerie Cíglerová, Jizerní Vtelno:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být všude.

Šárka Temňáková, Černíky:
Dobře skladný. Lehce ovladatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Koupila jsem si tento výrobek k představení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a doufám,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi povídají a nemají konzultace,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si moje sny....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Aneta B: Je to dostatečné?

Adam A: 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael V: je to fajné

Jakub V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikola F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt