12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 887 Kč
Naše cena: 591 Kč

Klasické italské pšeničné tyčinky Grissini v klasické, solené verzi, upečené dle tradiční italské receptury s olivovým olejem, představují křupavé potěšení prvotřídní kvality a lahodné chuti, jenž se báječně hodí jako malá svačinka nebo na každou správnou oslavu či pohodové večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, extra panenský olivový olej*, palmový olej*, slad*, droždí*, sůl.*Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1515 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.5 g, (z toho cukr: 2.2 g), Tuky: 5.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.6 g, Sůl: 1.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Alžběta Domanická, Bolehošť:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je občasně, podle nálady. Za tolik výhodnou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, jen obchod doporučit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kupón pro doplňkový nákup.

Rozálie Alferiová, Stradouň:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho očekávám. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Jonáš Ibrmajer, Příbram na Moravě:
S 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g jsem v minulosti moc dobrou zkušenost neměl. Ale až 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g mě přinutil úplně přemýšlet jinak. Je totiž naprosto fantastický. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a opravdu ho co nejdříve vyzkoušejte, oslní vás stejně jako mě. Je ekonomický, snadno se ovládá a mimo to i hezky vypadá. 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g ihned zapadne do vašeho života.

Antonín Kaman, Červená Voda:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g, který jsem potřeboval zakoupit. Zjistil jsem perfektní reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

David F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikol T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Václav P: Celkem jsem spokojený.

Antonín P: Jsem ráda, že to mám

Kateřina S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Tyčinky Grissini Klasik, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt