12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč

Unikátní italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky extravagantních těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Sára Kodýtková, Dobronice u Bechyně:
Jako každá feministka miluji krásné věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na podvodné prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě hezky překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela roztomilý dáreček. Skvělý shopík.

Tereza Hajdinová, Urbanice:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g je hodně pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná kvalitě. Nemyslím si však, že si dáte něco na víc, obdržíte něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem proto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem nadprůměrný kus, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co žádám.

Tobiáš Šarovský, Olomučany:
Už před nějakou dobou jsem chtěl podobný výrobek vyzkoušet. Ve chvíli, kdy jsem našel e-shop 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g, rázem nebylo nad čímkoliv nadále pochybovat. Perfektní komunikace ze strany společnosti, všechno realizovalo do puntíku takovým způsobem, jak jesm chtěl. 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g ve smluvený termín doručili a od toho momentu ho každý den k absolutní spokojenosti využívám. Má však jedinou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Ondřej M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vít R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Emma : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petra P: dobré

Hana B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt