12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky extravagantních těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Daniel Kopál, Dolní Kralovice:
Tento 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než podobné kousky na podobných eshopech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Jáchym Vostřez, Šošůvka:
Doporučil mi ho otec. Prý 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát zástup, proto jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho bez obtíží zaslat až do kanceláře. A musím říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

Aleš Zykán, Třebihošť:
Chtěl jsem udělat radost ženě k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g je báječný. Dcera byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Tomáš Maitner, Břestek:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude použijou ty plasty - hned při montáži 1 žlábek na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Aleš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Veronika S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Václav S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anna Z: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt