12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky extravagantních těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Jonáš Šinko, Dětřichov nad Bystřicí:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g je jednoduše jedinečný! Po převratu jsem se několik let pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je dokonce dostupnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

Jan Ballý, Dolní Pohleď:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jsem si koupil hlavně z důvodu, že nebyl předražený. Nemám teď moc peněz, naopak se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, takže cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neodhadoval jsem moc kvalitní materiály, ale výrobek mě opravdu překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Známému, který mi o něm řekl, jsem poté z vděku věnoval láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal opravdu ohromnou radost.

Michaela Řechtáčková, Cvrčovice:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g, který jsem od Vás dostala po pár dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a mohu o něm mluvit jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než čtrnáct dní a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Veronika K: Je to dostatečné?

Ondřej P: Přišlo to celkem rychle

Natálie D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman L: 110 % spokojenost

Oliver P: 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt