12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1907 Kč
Naše cena: 1271 Kč

Unikátní italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky extravagantních těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Antonín Kindermann, Lobodice:
S ohledem na to, že mi 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g nefunguje, byl jsem nucen objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo jiné v ochotě. I když upřednostňuji osobní kontakt a možnost si 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g osahat, tentokrát jsem jsem dal na službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nemám proč litovat a tuto firmu si vážím.

Valerie Šebková, Životice u Nového Jičína:
Super 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

Ondřej Goldemund, Rohozná:
Už kdysi jsem měl v plánu podobný výrobek vyzkoušet. V momentě, kdy jsem narazil na webovky 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g, rázem jsem neměl nad čímkoliv neustále pochybovat. Bezchybná komunikace ze strany e-shopu, všechno realizovalo přesně takovým způsobem, jak jesm chtěl. 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g ve smluvený den přivezl kurýr a od té doby ho den co den ke stoprocentní spokojenosti používám. Má ale jedinou chybu: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na minutu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Anna B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela S: Ideální k osmnáctinám :)

Adéla L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jakub P: 110 % spokojenost

Sára S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt