12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky extravagantních těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Jonáš Šinko, Dětřichov nad Bystřicí:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g je prostě jedinečný! Po revoluci jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v Asii a cenově je snad levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Jan Ballý, Dolní Pohleď:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jsem si koupil převážně z důvodu, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, naopak se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, takže cena byla pro mě klíčová. Nečekal jsem moc dlouhou trvanlivost, ale prodejce mě mile překvapil. Prvotřídní, funkční věc. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak jako revanš věnoval láhev skotské, protože mi tím udělal opravdu velkou radost.

Michaela Řechtáčková, Cvrčovice:
12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od objednání, se mi velmi líbí a mohu o něm psát jen v superlativech. Používám jej již více než čtrnáct dní a jsem zcela ráda, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou vadu. Už na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Sára M: Tento 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kryštof H: Přišlo to celkem rychle

Denisa O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniela Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt