12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Anna Dánová, Hodkovice nad Mohelkou:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Nela Dančíková, Hořešovice:
Po 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g máme jen týden, už teď vím, že jsme objednali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

Jaroslav Špás, Velké Přítočno:
Obchod jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

Sára Hloupá, Vortová:
Týdny jsem zvažovala, který typ by pro mě mohl být nejlepší volbou. Objednala jsem jich mnoho. Až teď, když jsem narazila na 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jsem ovšem věděla, že je to nej volba. Propadla jsem mu okamžitě po rozbalení a dále už hledat nehodlám. Svými vlastnostmi mi 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g zcela vyhovuje, zvládne vše, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho občas zkonfiskuje můj partner.

Vojtěch Tonhauser, Postřelmov:
Tento 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je super! Proto mohu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týče rychlosti doručení a balení výrobku, tak jsem opravdu naprosto spokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Miroslav B: funkční výrobek

Jakub H: Jsem ráda, že to mám

Petra M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikolas C: tak jsem to dostala aje to super

Kristián B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt