12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Jedinečné italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Sára Charouzková, Libišany:
Řekl bych, že 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu doručení a kontakt s e-shopem. V tomto ohledu mě 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g více než potěšil a chci ho všem poradit.

Richard Krůl, Lysovice:
Naprosto perfektní 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g, který je standardní unisex. Šikne se jak nám, hrubým mužům, tak křehkým ženám, které chtějí cítit něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Richard Vincek, Čechy pod Kosířem:
Na doporučení přátel v sportovním klubu jsem předminulý měsíc zakoupil 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g, protože už delší čas něco takového sháním. Prohledal jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla dobrá. Splnil moje potřeby, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S čistým svědomím jej budu doporučovat našim známým a přátelům.

Jan Hager, Česká Metuje:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr donese z obchodu 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g doma.

Barbora Mátlová, Košíky:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Daniela V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sofie B: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kamila R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt