12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 833 Kč
Naše cena: 555 Kč

Jedinečné italské Volanti neboli těstovinové volanty z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky této klasické pochoutky, ale jednoduše základ každé zdravé kuchyně. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.1 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Štěpán Podroužek, Koleč:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl jistý, že 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro určitý rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě chválím bezchybný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Aneta Hořínková, Svatobořice-Mistřín:
12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jsem si prvně koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž naprosto boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro dceru a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

Petra Höklová, Vatín:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Sabina Bukovanská, Bošice:
Jako každá mamina miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g jsem nejvíc spokojená, oceňuji bezchybnou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

Linda Rauchová, Křinec:
Každodenní stres, únava a množství trápení. Také já jsem na tom nebyla jinak. Lidem, které sužuje podobné potíže, bych ovšem ráda vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Řešení nabízí 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Pomůže vám efektivním způsobem opět obnovit vitalitu. Jestli se chcete jednoduše cítit plní síly, myslete na to, že vše držíte jen ve svých rukou. S objednávkou produktu bych již neváhala, vřele doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Johana O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristián V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sebastian R: 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Volanti z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt