12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná vřetena z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.7 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Anna Taucová, Baliny:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Jaroslav Tazbirek, Lysovice:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka donese z obchodu 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g doma.

Aneta Špaldoňová, Perálec:
Nejprv jsem chtěl najít 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým známým a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Ondřej Munka, Tehov:
Rozmýšlel jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Dal jsem nejvíc na kladné komentáře jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Určitě budu 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g doporučovat dalším, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Filip Čihovský, Horní Třešňovec:
Když jsem objednával 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem dával hlavně na kvalitu, funkčnost a dobu dodání. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g doporučím rodině. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Dominika F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš V: je to fajné

Linda J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt