12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná barevná vřetena z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.7 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Anna Taucová, Baliny:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Jaroslav Tazbirek, Lysovice:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přiveze z obchodu 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g doma.

Aneta Špaldoňová, Perálec:
Nejdříve jsem se snažila najít 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g na stránkách, kde by byl levnější a potvrdili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jasnost informací a čistota a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Ondřej Munka, Tehov:
Rozmýšlel jsem z mnoha druhů, ale nakonec vyhrál 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Dal jsem hlavně na pozitivní zkušenosti jiných uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g doporučovat dalším, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

Filip Čihovský, Horní Třešňovec:
Když jsem kupoval 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, funkčnost a termín dodání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g doporučím známým. Skvělý obchod, jsem uspokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Kristýna V: děda je z dárku je nadšený

Johana : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kryštof B: 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jiří N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt