12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč

Jedinečná barevná vřetena z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1529 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 3.6 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.7 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Markéta Christophová, Trpísty:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás celkem drahý 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Tereza Žežulková, Horní Smržov:
Super 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a dcera mě chválí

Nikol Nalezená, Hamry:
Objednávala jsem tento 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, milá komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem spokojená. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Alena Nierostková, Brloh:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g velmi ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho přivézt až domů. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po špatných zkušenostech z podobných služeb jsem zcela ráda jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla poděkovat, a taky pochválit 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g, který mi byl poslán, je tedy dobrý.

Dominika Kličková, Podivín:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem pak moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g mě ale zaujala už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Z počátku jsem se na 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g vyptávala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Daniela S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Laura : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michaela S: Je to dostatečné?

Denisa R: děda je z dárku je nadšený

Laura C: Tento 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena barevná z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt