12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasická vřetena z kvalitní celozrnné krupice z rozličných druhů italské nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Laura Pešková, Zborovice:
Tenhle 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, to je prostě naprosto suprová výrobek! Šetřila jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždy korunky nějakým způsobem rozletěly, ale nakonec jsem si ho koupila a je to totálně úžasné. Ale nejvíc se mi líbí, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to hlavní. Ale je to i skvělá věc, věřte mi :-D

Kamila Myslíková, Pražmo:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné cyklu a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Eliška Tomšíčková, Rumburk:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy potkám nesolidní obchody, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a rychle bez zbytečných průtahů. Přestože jste 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela milý dárek. Dobrý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Linda Š: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kryštof Š: Celkem jsem spokojený.

Zdeněk Š: 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt