12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Klasická vřetena z kvalitní celozrnné krupice z rozličných druhů italské nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Michal Herynk, Žiželice:
v tomto eshopu určitě budu nadále kupovat, mají tu velký výběr za lidové ceny , výhody a slevy. web je přehledný a najdu si hned to, co sháním. v normálním eshopu větší 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g moc neseženu, tu mají v těchto produktech velký výběr. Nosí se dobře, používám na domácí nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom krásnou 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, vřele doporučuji. určitě doporučím dál.

Josef Hajtmar, Libchyně:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tento 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho mám mít. Stačilo ho jenom zkusit a znal jsem, že je to ten správný 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jejích hezkým účinkům jsem byl přinucen pořídit další balení, protože o ni propukl velký zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější množství 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Anežka Klukanová, Křižanovice:
Holky, netuším jestli páni někdy něco podobného ocení, ale my si tuším můžeme říct, že toto je celkem neskutečně dobrý 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Toto je věc, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní zcela obměkčená. Manžel se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem hodně nadšená, že jsem něco podobného na webu našla. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

Ema Hruštincová, Mrtník:
Nejprv jsem se snažila najít 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g na webu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi okamžité zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s zasláním modelu v bleskové rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým známým a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Eva : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Martin U: funkční výrobek

Vanesa S: Je to dostatečné?

Antonín A: 110 % spokojenost

Kateřina V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt