12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč

Klasická vřetena z kvalitní celozrnné krupice z rozličných druhů italské nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Zuzana Fodorová, Litobratřice:
Super koupě! Jsem s tímto produktem naprosto šťastná. Mám ho koupelně už tři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jsem jistě neprohloupila.

Denis Hantl, Jezdkovice:
Nejdříve mě zaujal moderní webdesign tohoto eshopu. Profesionálně byla udělána nabídka, fotky, informace, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý správným výběrem 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, z toho důvodu jsem zavolal do firmy. Komunikace byla věcná, příjemná. Velkým lákadlem byl poukaz na identický 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g v jiné cenové kategorii. E-shop opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Gabriela Hralová, Bezměrov:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g hodně ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z podobných eshopů jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g, který mi byl zaslán, je tedy dobrý.

Štěpán Daříček, Roupov:
Jedná se o krapet jednodušší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g pořídil, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je více méně rychlejší, ale přesto funguje perfektně a myslím, že se nám doma ještě naslouží. Pokud bych objednával znova, vzal bych levnější variantu, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nela Z: Ideální k osmnáctinám :)

Pavel K: 110 % spokojenost

Vít R: 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniel M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt