12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasická vřetena z kvalitní celozrnné krupice z rozličných druhů italské nešlechtěné tvrdé pšenice a čerstvé pramenité vody díky svému jedinečnému pomalému způsobu sušení a vysokému obsahu lepku představují plnohodnotné a zdravé těstovinové potěšení výjimečně lahodné celozrnné chuti té nejvyšší italské kvality nejen pro všechny milovníky těstovin. Složení: Celozrnná krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (343 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.7 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Kryštof Rončka, MLADÁ BOLESLAV:
Koupeno ze zkušenosti pro 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude použijou ty dřevo - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo držáky středu?

Vít Greš, Podlesí:
Spolehlivý obchod. Oceňuji hlavně to, že 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g vypadá už na dotek nadstandardně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným lidem. Opotřebováním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nepěknému zacházení. Za mě zcela jednoznačná volba.

Nikola Jiřenová, Zakřany:
Okamžité doručení. Bezchybný a unikátní design. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g klidná. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě podobným, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento druh lepší než jeho konkurenti v této užitkové kategorii.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Vanesa T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radek P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sebastian H: Celkem jsem spokojený.

Rozálie C: já jsem to prostě chtěla

Hana E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena celozrnné, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt