12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní vřetena z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Emma Venglářová, Žižice:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás objednala 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g, který úplně předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na design, ale choť ocenil také užitečnost. Zcela skvělý obchod. Manža si u vás poté zakoupil podobný produkt a také si jej hodně pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a perfektní zboží.

Jáchym Hypša, Střemošice:
12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po rozbalení zásilky. Soudobý design, snadno čitelný a srozumitelný návod k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Jonáš Gerhát, Křepice:
I chlapy mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a rychlých nákupech na internetu. Chtěl jsem jeden přesný 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g a ten jsem zde našel. Zakoupil a doufal, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Profesionální zaslání, rychlost, výhodné jednání, vše v naprostém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na webu a já jen musím doporučit. Produkt je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Valerie W: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marek R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ema K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominik Š: Jsem ráda, že to mám

Alena P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt