12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní vřetena z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Emma Venglářová, Žižice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g, který úplně předčil mé očekávání. Jako každá ženská dbám při výběru především na vzhled, ale manža ocenil taky užitečnost. Naprosto úžasný eshop. Manžel si u vás poté zakoupil obdobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a úžasné zboží.

Jáchym Hypša, Střemošice:
12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem poupravil po rozbalení balíčku. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Jonáš Gerhát, Křepice:
I muži mají své sny. Já mám třeba sen o bezproblémových a rychlých nákupech na netu. Chtěl jsem jeden přesný 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g a ten jsem tady našel. Zakoupil a očekával, že dorazí včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Perfektní zaslání, rychlost, vstřícné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na netu a já jen můžu doporučit. Produkt je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Marek M: Přišlo to celkem rychle

Kryštof Š: 110 % spokojenost

Barbora D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šimon Š: 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt