12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1907 Kč
Naše cena: 1271 Kč

Unikátní vřetena z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Denisa Goňová, Uzenice:
Nejprve jsem s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g neměla moc příjemnou zkušenost, objednala jsem nevhodný typ a nefungoval mi. 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g jsem však asi po víkendu zaslala zpět a během pár dnů mi dorazili peníze zpátky. A tak jsem si nechala pomoci od prodejců a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá skupina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to nakonec pěkně dopadlo a moje špatná zkušenost se proměnila v dobrou. Pozitivně taky hodnotím přístup e-shopu.

Sára Benovičová, Beroun:
Řekl bych, že 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla rozhodující i cena ve vazbě na to, co za ni teda získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomto směru mě 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g více než potěšil a chci ho každému poradit.

Filip Harvan, Dunice:
Tento 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g jsem objevil náhodou v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly většinou vynikající, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Logicky jsem měl trochu obavy, to je asi při objednávání online normální, ale ve chvíli, kdy mi 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g dorazil až ke dveřím, přišel jsem na to, že strach byl úplně zbytečné. Vše zvládá bravurně, hodně mi pomáhá a zpětně jsem fakt rád, že jsem si ho nechal zaslat. Bomba!

Ondřej Kroulík, Třebonín:
Chci vyzdvihnout hned několik plusových vlastností tohoto obchodu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejprve to začala milou a odbornou komunikací, přehledností obchodu a nejlevnější ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a perfektním zabalením zboží, už při doručení jsem tušil, že vše bude jak má být. Neposlední výhodou je opravdu nejlevnější cena 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Proto mohu doporučit jak mojim kamarádům a kamarádům, tak i tátovi a ostatním lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Kateřina K: dobré

Karel : 110 % spokojenost

Kryštof : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Richard P: tak jsem to dostala aje to super

Johana J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt