12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2097 Kč
Naše cena: 1398 Kč

Unikátní vřetena z nejkvalitnější italské krupice z pšenice dvouzrnky zvané též letní špalda, jinak prastaré odrůdy pšenice pěstované již ve starém Egyptě a dnes velice ceněné původní nešlechtěné zdravější alternativy klasické pšenice seté, představují unikátní díky vysokému obsahu bílkovin, vitamínů a minerálů zdraví velice přínosné těstovinové potěšení nejen pro všechny milovníky klasických těstovinových tvarů, ale do každé zdravé kuchyně. Složení: Letní špalda* (100%) (pšenice dvouzrnka). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 70.2 g, (z toho cukr: 2.9 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11.6 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Adéla Humlová, Kamenné Zboží:
Tento 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

Vojtěch Hula, Dřevnovice:
I muži mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a okamžitých nákupech na internetu. Chtěl jsem jeden přesný 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g a ten jsem zde dohledal. Zakoupil a očekával, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil ještě dříve. Spolehlivé doručení, rychlost, vstřícné jednání, vše v naprostém pořádku. Tento eshop splnil mé očekávání o nakupování na internetu a já jen musím doporučit. Zboží je top!

Eliška Liberdová, Salaš:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g vyšel nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento kus je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Jakub Maule, Troskotovice:
Protože jsem zákazník, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na slevových akcích, pořídil jsem si 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g na tomto webu. Než jsem to však provedl, kontaktoval jsem firmu, abych se ujistil, že mi bude 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g dodaný ve vysoké kvalitě a neprodleně. Bohužel jsem zde získal informace, že přestože prodejce avizuje 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g dostupný, bylo to opačně. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a obchod se vydařil bez problémů.

Laura Kaválková, Kakejcov:
Chystala jsem se na dovolenou a 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g nemohl chybět v kufru. Praktický, skladný, příjemný. Zvládne i silnější využívání, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného návratu i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Ema W: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna O: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta Z: Je to dostatečné?

Adéla : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vřetena z letní špaldy, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt