12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč

Jedinečné barevné italské vrtule neboli Farfalle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Jan Fajfr, Běrunice:
Vyhledal jsem si tento produkt na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a určoval rychlost doručení. Proto jsem objednal a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu spokojen, že 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Roman Schiel, Činěves:
Není mnoho podobných kousků jako právě 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době rozhodně není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o pořízení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Štěpán Karlík, Doubravy:
Já si obyčejně takové výrobky nepořizuji, tohle nechávám na manželce. Ale 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g byl výjimečný, ten jsem viděl v reklamě a ihned jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tak jsem si udělal ohromnou radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto senzační věc a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g bych si již nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Hana Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis T: Přišlo to celkem rychle

Ondřej B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza S: dobré

Šárka V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt