12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné barevné italské vrtule neboli Farfalle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Daniel Gančarčík, Hředle:
Není nic milejšího než nákup tohoto 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balík z tady tou spokojeností. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl objednat už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě žena. Mám ho dva dny a dosud všechno v pořádku a moje nadšení nemění se. Rychlé dodání, snadné pořízení, hodně užitečná věcička.

Anna Metelcová, Rabí:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Magdaléna Rybnikárová, Vráž:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Profesionální. 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně vracet a nakupovat dále.

Adéla Pisařovicová, Bukovice:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes net jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento obchod ze začátku prověřila a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g dorazil v pořádku. Používám ho docela často a neměnila bych.

Štěpán Čurda, Mutěnice:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g, ale vše zatím stále denně funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Sabina K: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára B: Je to dostatečné?

Michael M: Jsem ráda, že to mám

Jáchym H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt