12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 821 Kč
Naše cena: 547 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné barevné italské vrtule neboli Farfalle z nejkvalitnější italské krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný původ, ve směsi s kvalitním rajčatovým a špenátovým práškem představují svěží a oblíbené těstovinové zpestření každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší. Vaší kulinářské fantazii se meze nekladou.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, rajčatový prášek*, špenátový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1493 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72.3 g, (z toho cukr: 3.8 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 10.8 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Petr Polánek, Bedřichov:
12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g jsem si pořídil hlavně proto, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě ubezpečit, jaká je cena, takže cenovka byla pro mě klíčová. Nečekal jsem moc dobré zpracování, ale výrobek mě skutečně překvapil. Prvotřídní, funkční věcička. Za přijatelnou cenu super užitek, jak se říká. Příteli, který mi ho doporučil, jsem poté z vděku věnoval láhev rumu, protože mi v tu chvíli udělal vskutku ohromnou radost.

Tomáš Drinka, Kolomuty:
Tento 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybral po nalezení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako slušný výrobek.

Veronika Kaliská, Velatice:
Předtím jsem ho otestovala 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že jedině tento produkt nabízí skutečně unikátní funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Sebastian B: Přišlo to celkem rychle

Roman K: 110 % spokojenost

Amálie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tereza M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petra K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Byodo Bio Vrtule barevné z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt