12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1809 Kč
Naše cena: 1206 Kč

Klasický hořko-čokoládový zdobící posyp, prvotřídní kvality, s vysokým obsahem kakaového prášku (32%) ve směsi s třtinovým cukrem, představuje lahodný čokoládový posyp na originální zdobení domácích specialit a cukroví dle Vaší fantazie, nepostradatelný v každé zdravé kuchyni. Složení: Kakaová hmota*, třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2028 kJ (484 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.9 g, (z toho cukr: 68.5 g), Tuky: 17.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.7 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Radek Galo, Popůvky:
12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g byl doručen bez vady a včas. Bohužel podle nabídky, měl 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o dáreček, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, byla doprava. Eshop preferuje jedinou společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Martin Karola, Polní Voděrady:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kamarádi mi poradili 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled líbil a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si jej objednal. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

Ondřej Cingroš, Řípec:
Nejdříve bych uvedl, že jsem šetrný člověk, někdy zřejmě až příliš. Takže než si výrobek pořídím, pečlivě si to prolustruji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g důkladně prolustroval na internetu a přečetl si zkušenosti. Nechápal jsem, že byly z většiny příznivé. Velmi mě to znepokojilo, ale následně jsem si 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g přesto koupil. No a nezbývá mi, než k těm dobrým recenzím přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to jistě velmi správný koupě.

David Gregor, Lomy:
Žena mě pověřila nákupem 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Gabriela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Antonín P: Jsem ráda, že to mám

Matyáš : 110 % spokojenost

Petr A: tak jsem to dostala aje to super

František H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt