12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1809 Kč
Naše cena: 1206 Kč Ověřit dostupnost

Klasický hořko-čokoládový zdobící posyp, prvotřídní kvality, s vysokým obsahem kakaového prášku (32%) ve směsi s třtinovým cukrem, představuje lahodný čokoládový posyp na originální zdobení domácích specialit a cukroví dle Vaší fantazie, nepostradatelný v každé zdravé kuchyni. Složení: Kakaová hmota*, třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2028 kJ (484 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.9 g, (z toho cukr: 68.5 g), Tuky: 17.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.7 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Aneta Šramarová, Šenov u Nového Jičína:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla velmi hezky překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Dominika Šperlová, Pohnání:
Pořizovala jsem tento 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Aleš Vaňák, Lavičné:
Když jsem objednával 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na zpracování, funkčnost a dobu zaslání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g doporučím kamarádům. Perfektní obchod, jsem uspokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Roman P: je to fajné

Patrik Š: 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

David B: Přišlo to celkem rychle

Karel H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt