12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1644 Kč
Naše cena: 1096 Kč

Klasický hořko-čokoládový zdobící posyp, prvotřídní kvality, s vysokým obsahem kakaového prášku (32%) ve směsi s třtinovým cukrem, představuje lahodný čokoládový posyp na originální zdobení domácích specialit a cukroví dle Vaší fantazie, nepostradatelný v každé zdravé kuchyni. Složení: Kakaová hmota*, třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2028 kJ (484 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.9 g, (z toho cukr: 68.5 g), Tuky: 17.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 10.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.7 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Oliver Čaniga, Tištín:
12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí skvěle. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g jinde nakoupíte.

Tobiáš Bátor, Vítějeves:
Jistě ten moment znáte, nadchází nevšední událost a netušíte, co dát partnerce. Já jsem se bavil s kamarády v hospodě, protože jsem byl totálně bez kreativity, a ti mi doporučili, ať vsadím na 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Že se mi jejich tip velmi líbil, tak jsem ho ještě v ten den pořídil. Co vám budu povídat, moje nejdražší byla absolutně šťastná, pořád říkala, jak má skvělého partnera a večer jsme si skvěle užili.

Adam Mesároš, Chrast:
Hledal jsem nějaké doplňující informace k 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g a vše mi bylo hezky a odborně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si výrobek opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl hezký bonus a navíc produkt byl za hodně příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Alžběta Doanová, Plesná:
Po 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro objednání a určitě nelitujeme. Přestože 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Marek H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vanesa L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikol M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela J: děda je z dárku je nadšený

Sofie : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Chocoreale Bio Posyp z hořké čokolády, 225g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt