12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 783 Kč
Naše cena: 522 Kč

Celozrnný černý žitný chléb ze šrotovaných celých zrn, krájený, bez kváskový a bez přidaných kvasnic, prvotřídní kvality a chuti, je primárně určen jako plnohodnotný základ každodenní zdravé výživy, jelikož představuje jedinečnou, zdraví prospěšnou, celozrnnou pochoutku, oblíbenou v každé zdravé kuchyni na přípravu vydatných snídaní a svačin, a ideální zejména na cesty.Složení: Celozrnný žitný šrot*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 808 kJ (192 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34.9 g, (z toho cukr: 4.8 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 4.6 g, Sůl: 1.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Jan Nosálek, Masojedy:
Přestože prodejce nabízel opravdu velkou nabídku 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g, byl jsem nakonec zklamán, když 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g přišel. Co se týče dopravy, vše bylo OK. Jenomže e-shop mi neuměl objasnit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Reklamace se uzavřela za více než měsíce, což považuji za jediný mínus tohoto prodejce.

Karolína Gruntorádová, Hostějov:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g mne oslovil hlavně proto, že hezky vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

Nela Hýčová, Újezd u Svatého Kříže:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po použití 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro někoho, kdo začíná, určitě super.

Aneta Lažová, Přehvozdí:
Nevím, jak moc kupují tyhle produkty dámy, ale já jsem prostě musela. 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g se mi opravdu líbil a měla jsem dojem, že by se mi mohl hodit. A skutečně jsem přemýšlela dobře. V současnosti ho používám každý dne. Špičková kvalita, dlouhá životnost, jednoduše jedním slovem pecka a kdo něco takového hledá, tomu můžu bez okolků daný 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g doporučit.

Viktor Bögi, Podbořanský Rohozec:
Stále BOMBA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g, ale vše zatím stále denně funguje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Alžběta : Tento 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie P: dobré

Radek : 110 % spokojenost

Eliška H: Ideální k osmnáctinám :)

Tadeáš P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Davert Bio Celozrnné žitné plátky, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt