12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Klasické arašídové křupky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představují tradiční, velice oblíbenou, arašídovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá svačinka kdykoliv během dne, a je též nepostradatelná na každé správné oslavě či při domácím pohodovém mlsání. Složení: Kukuřičná moučka* (60%), arašídové máslo* (30%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny* (8%), sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2040 kJ (487 kcal) na 100 g. Sacharidy: 51 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 24 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 2.75 g

3 důvody proč prodáváme 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Štěpán Bumba, Tlumačov:
S touto 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g dělat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Vřele ho všem poradím.

Veronika Vidímová, Jablunkov:
Dobře skladný. Jednoduše ovladatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento model k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a doufám,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi zpívají a chybí jim doprovod,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si moje sny....

Ondřej Sochorek, Přílepy:
Perfektní a cenově přiměřený 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Sabina Krištová, Životice:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. I když byla udána sedmi denní dodací lhůta, dorazil mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na dvoře vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

hodnocení 5/5 od 70 hodnotících

Diskuze 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Kryštof P: Přišlo to celkem rychle

Aneta M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

František T: je to fajné

Markéta N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt