12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč

Klasické arašídové křupky, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, představují tradiční, velice oblíbenou, arašídovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako malá svačinka kdykoliv během dne, a je též nepostradatelná na každé správné oslavě či při domácím pohodovém mlsání. Složení: Kukuřičná moučka* (60%), arašídové máslo* (30%), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny* (8%), sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2040 kJ (487 kcal) na 100 g. Sacharidy: 51 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 24 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 2.75 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Jonáš Slavičínský, Žďárek:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí porovnání cen, což v klasických krámech není možné. A tak jsem rád, že jsem si 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g zakoupil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu gauče a ani jsem se nenačekal a byl mi doručen balík, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

Alena Gabčová, Česká Lípa:
Již nějaký čas jsme doma s přítelem museli řešit určité potíže. 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g si pořídila známá v práci, kterou shodou náhod dřív potkal podobný problém. Popravdě jsem tomu nevěřila, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za zkoušku nic nedáme. Tedy jsme si 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g objednali. Neříkám, že to byl klíč na všechny problémy, ale hodně potíží nám usnadnil. Nyní bych si nechtěla vůbec představit ho nemít.

Richard Peslar, Samšín:
12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g mě padl do oka už ve chvíli, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve trochu obavy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Zejména se totiž 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g pyšní velmi komfortním ovládáním. Ihned ho pochopí i lidé, kteří s tímto 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g před tím předchozí zkušenosti neměli. Po prvním seznámení si určitě získá také vás.

Kamila Moldrzyková, Vrbová Lhota:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej nafurt domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Kryštof B: tak jsem to dostala aje to super

Denisa : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nela C: dobré

Anna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jonáš N: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x DeRit Bio Arašídové křupky, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt