12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 702 Kč
Naše cena: 468 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné pšeničné preclíčky, prvotřídní kvality a jedinečné celozrnné chuti představují lahodnou, křupavou pochoutku, s lehkým oříškovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší Vaše chuťové pohárky na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná pšeničná mouka* (88%), mořská sůl, neztužený palmový tuk*, ječný sladový extrakt*, droždí*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.4 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 5.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 12.4 g, Sůl: 5.5 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Jaroslav Frátrik, Mikolajice:
Bezvadný 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý model tohoto 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. S výběrem vhodné varianty mi ale velmi ochotně pomohli prodavači webového obchodu. Takže jsem netápal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, proto během doručení nedošlo k poškození. 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g působí přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Amálie Obrdlíková, Kroučová:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento e-shop nejdříve prověřila a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani tří dni. 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g došel v dobrém stavu. Užívám ho docela často a neměnila bych.

Magdaléna Bucháčková, Hostašovice:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A myslím, že jsem vybrala správně. Emailem jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý zboží i za milé jednání.

Sabina Dobřická, Choryně:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tenhle 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g je vážně dobrý, a moc mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít doma každý, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Andrea Halgašová, Bakov nad Jizerou:
Já jsem na internetové obchody moc stará, není to sféra, ve které bych se orientovala. Popravdě tam umím jenom posílat maily a hltat zprávy. Ale dcera mi před měsícem ukázala, jak lze v eshopech objednávat a objednala mi tenhle 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Přirozeně, netušila jsem, zda ho využiji, nicméně když dorazil domů a skvěle fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si výrobek koupím bez pomoci. Od té chvíle si ho objednávám s železnou pravidelností, protože je to velmi skvělá věc a skutečně hodně se mi hodí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Kateřina J: dobré

Šárka V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav K: 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít Ř: Jsem ráda, že to mám

Šárka B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt