12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 638 Kč
Naše cena: 425 Kč

Jedinečné celozrnné pšeničné preclíčky, prvotřídní kvality a jedinečné celozrnné chuti představují lahodnou, křupavou pochoutku, s lehkým oříškovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší Vaše chuťové pohárky na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná pšeničná mouka* (88%), mořská sůl, neztužený palmový tuk*, ječný sladový extrakt*, droždí*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (367 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.4 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 5.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 12.4 g, Sůl: 5.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Ema Plachtová, Pazderna:
Kupuji na tomto obchodu často. Vždy jsem ráda jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, který mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možné době. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A příjemné jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

Johana Bolomová, Polnička:
Tuto PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tento 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Vanesa Vondřejcová, Trmice:
Tento 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g jsem si pořídila kvůli nízké ceně a hlavně, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly moc pozitivní. Nejvíce proti bylo den doručení. Bohužel se tak stalo. Tento 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g jsem chtěla mít doma relativně brzy, a nakonec jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Ema H: děda je z dárku je nadšený

Oliver R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora M: Tento 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kristýna T: Ideální k osmnáctinám :)

Aleš K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné preclíky celozrnné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt