12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 558 Kč
Naše cena: 372 Kč

Jedinečné celozrnné pšeničné tyčinky, prvotřídní kvality a jedinečné celozrnné chuti představují lahodnou, křupavou pochoutku, s lehkým oříškovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší Vaše chuťové pohárky na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná pšeničná mouka, pšeničná mouka*, sůl (4,5%), neztužený palmový tuk*, ječný sladový extrakt*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.9 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 5.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11.6 g, Bílkoviny: 12.3 g, Sůl: 4.25 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

Aleš Tripes, Bludov:
S manželkou jsme sháněli kvalitní 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g do naší domácnosti. Hledali jsme funkční 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Andrea Píchalová, Luby:
Já jsem na internetové obchody už stará, není to věc, ve které bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě umím na internetu pouze psát maily a hltat informace v magazínech. Ale dcera mi před měsícem vysvětlila, jak lze v eshopech objednávat a objednala mi tento 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g. Přirozeně, neměla jsem jistotu, zda se mi bude hodit, nicméně když ho přivezl kurýr a velmi dobře fungoval, musela mi prozradit jak si zboží objednám sama. Od toho dne si věc kupuji s železnou pravidelností, protože je to velice šikovná věc a opravdu moc se mi hodí.

Samuel Minářů, Lubenec:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl hodně hezky a ještě znova děkuji.

Šimon Redlich, Havlíčkova Borová:
Měl jsem strach z používání 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g, které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu komukoliv vřele doporučit. Práce s 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Leták na 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g mluví úplnou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

Tadeáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matěj M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Klára S: Tento 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Pšeničné tyčinky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt