12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 732 Kč
Naše cena: 488 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné špaldové tyčinky, připravené dle italské receptury z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují lahodnou, křupavou pochoutku špaldové chuti s jemným ořechovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná špaldová mouka*, sůl, neztužený palmový tuk*, ječný sladový výtažek*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1535 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 5.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 13.8 g, Sůl: 4 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Denis Hurtík, Kurovice:
Když jsem kupoval 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl především na zpracování, použití a dobu dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g doporučím přátelům. Perfektní eshop, jsem uspokojený.

Richard Trhoň, Tatce:
Za mě 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Anna Piskořová, Chválenice:
Tento 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g u této firmy bych se rozhodně nebála ještě jednou objednat. Cením si možnosti navržení vlastních poznatků a taktéž zakoupení dalších typů. Kvalita, cenové rozpětí, návod naprosto v pořádku, pouze mě trochu nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, měl zpoždění. A eshop se vymlouval na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho odeslali obratem, ihned. Velká škoda.

Rozálie Petřeková, Puchlovice:
Objednala jsem si 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle slouží. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g opravdu pospíchala.

Klára Barcíková, Dolní Krupá:
Logicky jsem před nákupem byla jako většina trochu nedůvěřivá. Přečetla jsem však množství objektivních článků a nechala jsem se také zlákat k pořízení 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. A dobře jsem učinila. Teď se ke kladným ohlasům totiž určitě musím přidat. Pokud nyní s otestováním váháte, tak neváhejte a 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g si objednejte. Budete spokojení, 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g patří ve svém sortimentu k tomu nejlepšímu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Tobiáš G: Přišlo to celkem rychle

Vanesa K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petr K: je to fajné

Zuzana S: děda je z dárku je nadšený

Denisa H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt