12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 732 Kč
Naše cena: 488 Kč

Jedinečné celozrnné špaldové tyčinky, připravené dle italské receptury z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují lahodnou, křupavou pochoutku špaldové chuti s jemným ořechovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná špaldová mouka*, sůl, neztužený palmový tuk*, ječný sladový výtažek*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1535 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 5.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 13.8 g, Sůl: 4 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Natálie Žákovská, Sazomín:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Objednávám u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám dobře. Naposledy jsem si u vás objednala 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g, a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen složitě.

Miroslav Brodec, Podolí:
Hodně mě oslovil tento nejnovější 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g, který byl dodán na trh. Očekával jsem moře zbytečností. Hezky mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho pochvaluje, protože jí práce velmi zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Alžběta Unarová, Staré Hobzí:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem teda moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (špatná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Z počátku jsem se na 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g vyptávala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem poradit.

Kamila Ezrová, Bublava:
Mojím velkým problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to hodně dlouho. Umím vybírat i deset dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hodně se dotazuji prodejce. Na tenhle 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g jsem našla hodně plusových recenzí, ale pro sichr jsem ještě několikrát volala do obchodu. Nyní se přiřazuji k frontě rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za snahu mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Nikol K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vojtěch S: tak jsem to dostala aje to super

Nikolas K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt