12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 665 Kč
Naše cena: 443 Kč

Jedinečné celozrnné špaldové tyčinky, připravené dle italské receptury z prvotřídní špaldy, což je zdravější, nešlechtěná odrůda pšenice, představují lahodnou, křupavou pochoutku špaldové chuti s jemným ořechovým nádechem, jenž báječně chutná jako malá svačinka či potěší na každé správné oslavě.Složení: Celozrnná špaldová mouka*, sůl, neztužený palmový tuk*, ječný sladový výtažek*, preclík louh (hydroxid sodný). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1535 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.5 g, (z toho cukr: 1.8 g), Tuky: 5.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 13.8 g, Sůl: 4 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Jiří Peksa, Staré Hamry:
12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g mám asi měsíc. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že test dopadne na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi ani trochu nestaly, ba právě naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny funkčnosti napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností vybral zcela tu nejvýhodnější.

Samuel Špelda, Dobřív:
Nejprve musím vyzdvihnout opravdu hezký vzhled, potom také originální výkon 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Dá se použít pro více funkcí, ale pozor je převelice mačkavý. Kamarádce se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl poškrábán tento krásný vzhled. Je teda výkonný a poměrně klidný.

Vanesa Bogorová, Arnoltice:
12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám dobré zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat pdobné.

Nela Plisková, Hevlín:
Mám 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g již 6 měsíců a pořád jsem spokojená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Petr Z: tak jsem to dostala aje to super

Vít C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Karel M: Celkem jsem spokojený.

Tomáš S: 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vojtěch V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erdmannhauser Bio Špaldové tyčinky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt