12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1544 Kč
Naše cena: 1029 Kč

Klasický zeleninový bujón, prvotřídní kvality a jedinečné zelenino-bylinkové chuti, zcela bez umělých přísad, pouze z nejčerstvější zeleniny a pečlivě vybraných bylinek, představuje harmonické, čistě přírodní polévkové koření, nepostradatelné v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných polévek, omáček a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kamenná sůl, kukuřičný škrob*, maltodextrin*, pórek* (4,7%), mrkev* (4,2%), celer* (2,7%), kvasnicový extrakt, kurkuma*, slunečnicový olej*, třtinový cukr*, petržel*, cibule* (0,5% ), pepř*, muškátový květ*, libeček*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 16 kJ (4 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.7 g, (z toho cukr: 0.1 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.9 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

Viktorie Bidmonová, Dražovice:
12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g splňuje všechny vlastnosti uvedené v manuálu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

Marie Lantorová, Brdy (vojenský újezd):
Tento 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož zatím fungují 100%.

Veronika Vomastková, Modlany:
12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g mohu vřele doporučit všem svým kamarádům a rodině. Osobně jsem se přesvědčila, že nejen dobře vypadá, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není potřeba žádné speciální přípravky k tomu, abych ho mohla užívat. Snadná příprava a bezvadná chuť nadchla nejen mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí odpovídá každému z rodiny. Také jsem byla pochválená za mou chytrost.

Jáchym Fűrbacher, Kramolín:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

Karel : funkční výrobek

Jiří H: Přišlo to celkem rychle

Kamila M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petr R: je to fajné

Markéta C: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt