12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1322 Kč
Naše cena: 881 Kč

Klasický zeleninový bujón bez přidaných kvasnic, prvotřídní kvality a jedinečné zelenino-bylinkové chuti, zcela bez umělých přísad, pouze z nejčerstvější zeleniny a pečlivě vybraných bylinek, představuje harmonické, čistě přírodní polévkové koření, nepostradatelné v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných polévek, omáček a rozličných jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Kamenná sůl, kukuřičný škrob*, cibule* (11%), slunečnicový olej*, mrkev* (1,5%), muškát*, libeček*, petržel*, kukuřičný maltodextrin*, kurkuma*, pepř*, rozmarýn*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 18 kJ (4 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.8 g, (z toho cukr: 0.1 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

Hana Štrychová, Traplice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Jiří Lang, Hamry:
12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g jsem koupil po řádném zhodnocení. Věnoval jsem docela dost času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu očekávat. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to ani trochu nepřekvapilo.  S 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g jsem moc šťastný a určitě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Nikol Vágaiová, Otnice:
Jsem přesvědčená, že 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj dojem po skoro dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g v klidu, v klidu gauče. V tomhle nakupování přes internet moc oceňuji. A rada prodejce 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g byla skutečně skvělá. Zákaznická help line reaguje prakticky obratem, moje otázky byly zodpovězené srozumitelně a jasně.

Adam Stec, Píšťany:
12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g mám asi dva týdny. Zatím ho zkouším, ale vypadá to, že zkouška dopadne na jedničku. Některé negativní recenze se mi vůbec nepotvrdily, ba zcela opačně. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny nastavení napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil opravdu tu nejlepší.

Jakub Habrych, Dyjice:
Pokud toužíte po růžových 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g a jde Vám nejvíce o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

Rozálie H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jaroslav K: Přišlo to celkem rychle

Anežka F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominika T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda R: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Erntesegen Bio Sypký zeleninový bujón bez kvasnic, 264g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt