12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské bezlepkové Penne z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Denisa Knížetová, Lkáň:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho v ložnici už dva týdny a pořád se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s koupí 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jsem jistě udělal dobře.

Ema Toupalová, Sentice:
Běžně objednávám přes net a nutně jsem chtěla ke svému používání 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil moje potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Petr Končal, Jehnědí:
Dospěl jsem k poznání, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tato 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké přesvědčování, že si ho mám mít. Stačilo ho pouze otestovat a znal jsem, že je to ten správný 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích příjemným účinkům jsem byl přinucen objednat druhé zařízení, protože o ni propukl velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější objem 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Viktorie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jiří J: 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Richard M: je to fajné

Matyáš K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt