12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské bezlepkové Penne z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Denisa Knížetová, Lkáň:
Bezva koupě! Jsem s tímto výrobkem zcela šťastná. Mám ho koupelně už tři týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jsem určitě udělal dobře.

Ema Toupalová, Sentice:
Běžně objednávám přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil moje potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Petr Končal, Jehnědí:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i tento 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho mám mít. Stačilo ho jenom zkusit a věděl jsem, že je to ten pravý 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jeho příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o něj povstal nebývalý zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější objem 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Valerie H: Je to dostatečné?

Vít P: Přišlo to celkem rychle

Šárka H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna S: nemá chybu

Klára L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt