12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské bezlepkové Penne z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Johana Krzoková, Rousínov:
Nejprv jsem chtěl najít 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla fajn, perfektní jasnost informací a čistota a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým přátelům a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Richard Rosa, Sklené nad Oslavou:
12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g jsem spatřil nejdříve u spolužáka na přednášce z biochemie. Okamžitě jsem si uvědomil, že nevypadá zle. Z toho důvodu jsem se s kamarádem pár minut bavil. Byl nadšený, tudíž jsem učinil rozhodnutí, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si peníze, zakoupil si ho a teď již můžu prohlásit, že si spolužák nevymýšlel. Hodně kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

Šárka Hálová, Mileč:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to všechno podvod na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Stavěla jsem se k tomu ne úplně pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Nikolas Pagač, Radostín nad Oslavou:
Že vychytaný vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Měl jsem stejný názor. Ale jen do momentu, než jsem narazil na 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co dokáže, ale také tím, že má styl. Může se tak stát skvělým stylovým doplňkem každého stylového muže. Vaše okolí vás s ním zaručeně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g používám každý den, stal se pro mě užitečnou pomůckou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Nikol J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie K: nemá chybu

Kristián M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jaroslav P: Celkem jsem spokojený.

Alžběta D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne celozrnné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt