12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1437 Kč
Naše cena: 958 Kč

Jedinečné italské Penne ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Eva Šuhajdová, Pernarec:
Naprosto luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně spokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás objednala 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g, a skutečně nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu kupovat opět u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

David Bandík, Rozvadov:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Matouš Malaník, Libenice:
12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g, který jsem hledal, byl pouze zde. Byl jsem mile překvapen z široké nabídky. Průběh objednávání mne utvrdil o spolehlivosti této firmy. Z toho důvodu mohu doporučit zákazníkům, kteří preferují kvalitu za nízkou cenu. Jediným nedostatkem je zřejmě jako všude, doba dodání.

Jan Obdržálek, Peruc:
12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu bezvadně. Rozhodně jej můžu všem kamarádům doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g jinde nakoupíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Emma : Je to dostatečné?

Denisa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Barbora O: Tento 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karel B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sára C: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt