12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1580 Kč
Naše cena: 1053 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Penne ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Emma Mulačová, Bohdalov:
Pokud by mi dřív někdo říkal, že si zboží objednám, zřejmě bych se mu vysmála. Jenomže v období, kdy se nám s partnerem narodila dcera a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se doma nudila a zkoušela spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Nyní bych tvrdila, že jsem měla štěstí. Protože to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a užívám si ji každý den.

Viktorie Zubíčková, Pohořelice:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za dobrý 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Natálie Mišnerová, Janovice nad Úhlavou:
Nestává se mi někdy, že bych nějaký 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g na potkání chválila. Nejsem zastáncem nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o to nepodělit. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže dámy nemudrujte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, zaslání je zdarma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Viktorie F: dobré

Sofie D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikolas V: Přišlo to celkem rychle

Simona Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt