12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1580 Kč
Naše cena: 1053 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Penne ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Ondřej Pětík, Velké Poříčí:
Když jsem váš 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych schovával kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g spatříla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Aneta Kudrnková, Staré Město:
Tento 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Dominik Podolan, Víska u Jevíčka:
Perfektní 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy rodin. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý model tohoto 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně poradili prodavači webového eshopu. Takže jsem netápal a pořídil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k poškození. 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g funguje přesně tak, jak by měl. A k mé celkové radosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Kateřina B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub Z: Přišlo to celkem rychle

Sabina W: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jáchym K: 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne kukuřičné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt