12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč

Jedinečné italské pohankové Penne bezlepkové z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Amálie Polzerová, Hlásnice:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 4 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g je za 5 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

Jan Semerád, Gruna:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g!“ Její chmury se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Michal Schmieder, Kyškovice:
Když jsem váš 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g spatřil, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Nikola K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikolas : je to fajné

Magdaléna : nemá chybu

Andrea S: Je to dostatečné?

Gabriela D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt