12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské pohankové Penne bezlepkové z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Lukáš Pomajzl, Stvolová:
Hledal jsem určité další informace k 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g a vše mi bylo hezky a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý přídavek a navíc model byl za hodně příjemnou cenu. Všechno probíhalo rychle a bez okolků a díky těmto plusovým zkušenostem můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Samuel Vozník, Mysletín:
Chci vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Jaroslav Folta, Malhostovice:
Dobrý obchod. Vážím si hlavně to, že 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g vypadá už na pohled kvalitně a je za nízkou cenu. Pro běžnou použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou hodit i normálním uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nehezkému používání. Za mě jasně přímá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Jiří S: je to fajné

Radim K: funkční výrobek

Julie : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Michaela J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea W: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt