12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské pohankové Penne bezlepkové z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Simona Pietrová, Chvaleč:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Oliver Oberfalcer, Hlubočec:
12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g z užitného hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a stoprocentní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V závodním nasazení bych se bál o pevnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Jiří Daniš, Vranová:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat ženu, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude vyhovovat, tak 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g vrátím, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z práce už ho testovala a byla více než překvapená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Sofie Voltová, Malý Újezd:
Chystala jsem se na hory a 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g nemohl chybět mezi vybavením. Šikovný, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší transport a náročnější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejvzdálenější cesty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Lukáš H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikolas Z: Celkem jsem spokojený.

Pavel V: 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián K: Přišlo to celkem rychle

Veronika F: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt