12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1209 Kč
Naše cena: 806 Kč

Jedinečné italské pohankové Penne bezlepkové z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Zdeněk Půček, Prusinovice:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Samuel Chuchla, Stará Voda:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě objednávat. Obchod nabízí: - obdivuhodná nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g - zájem o objednávající ho - rychlé doručení

Jan Matela, Hořiněves:
12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g a znovu 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Báječný produkt, který mi výrazně zpříjemnil život. Žádná pracná instalace, žádné obludné hledání. Na internetu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Denis Jahodář, Nový Telečkov:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem pořizova 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Kamila F: Tento 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Linda Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Martin S: tak jsem to dostala aje to super

Václav F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt