12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské pohankové Penne bezlepkové z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Lukáš Pomajzl, Stvolová:
Hledal jsem určité doplňující informace k 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g a vše mi bylo hezky a odborně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl hezký bonus a navíc produkt byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Samuel Vozník, Mysletín:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g, který jsem u vás pořídil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Jaroslav Folta, Malhostovice:
Dobrý obchod. Vážím si především to, že 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g vypadá už na dotek kvalitně a je za nízkou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním uživatelům. Opotřebováním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a jinému nehezkému používání. Za mě zcela jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Julie J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Johana A: nemá chybu

Emma V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Rozálie K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne pohankové bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt