12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné rýžové Penne celozrnné bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Zuzana Menhartová, Hodíškov:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g již mají, byly totálně rády. Ani jedna z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco podobného hledala hodně často, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje přání byla na úplně vyslyšena. Opravdu neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Šimon Langmaier, Racková:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl pořídit levnější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to opravdu rád. Soused si objednal právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

Zuzana Rozsypalová, Cholina:
Ve chvíli, kdy jsem 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g poprvé uviděla a u něj takhle prima cenu, tak jsem se málem až lekla. Ale řekla jsem si, že ho prověřím. Naštěstí, protože tato věc opravdu předčila moje očekávání. Čekala jsem absolutní blbost, ale byla to velmi kvalitní super věcička z pevného materiálu, kterou používám téměř neustále! Parádní a opravdu levná koupě, takových jsem v poslední době moc neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Rozálie H: Tento 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Štěpán Š: funkční výrobek

Johana P: já jsem to prostě chtěla

Sára P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Rozálie L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt