12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč

Jedinečné rýžové Penne celozrnné bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Eliška Seiferová, Hornice:
Poměr cena/výkon, jedná se o skvělý 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, ne nejhorší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako úplně příjemné, po uplynutí dalších 9 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek ideální. Za rozumný peníz solidní 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Matěj Pajkrt, Pístina:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g je perfektní. Dcera byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Dominik Vais, Kostelec u Heřmanova Městce:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl pořídit novější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to opravdu rád. Soused si objednal právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Julie Vitmanová, Buzice:
Mám 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g již 1 rok a pořád jsem spokojená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Alena C: dobré

Magdaléna T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel M: Celkem jsem spokojený.

Adam S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Pavel : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt