12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné rýžové Penne celozrnné bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Zuzana Menhartová, Hodíškov:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g již mají, byly úplně spokojené. Ani jedna z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového hledala hodně dlouho, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje přání byla na zcela vyslyšena. Opravdu neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Šimon Langmaier, Racková:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl koupit novější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si objednal právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Zuzana Rozsypalová, Cholina:
V době, kdy jsem 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g poprvé spatřila a vedle něj takhle bezkonkurenční cenu, tak jsem se téměř až lekla. Jenomže řekla jsem si, že produkt otestuji. Bylo to dobře, protože tato věcička opravdu překonala moje požadavky. Čekala jsem nějaký šmejd, ale dorazila mi fakt kvalitní super věcička z pevného materiálu, kterou používám skoro každý den! Parádní a velice výhodná koupě, stejných jsem v poslední době moc neměla.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Antonín K: Přišlo to celkem rychle

Šárka E: Ideální k osmnáctinám :)

Johana T: nemá chybu

Anežka H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt