12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč

Jedinečné rýžové Penne celozrnné bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Eliška Volcová, Sojovice:
Skvělý 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, díky kterému stíhám své každodenní starosti zcela s klidem. Pohodlný, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V e-shopu je prodáván v několika variantách, které obšťastní i ty nejnáročnější lidi. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g je také i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Aneta Vostrovská, Mečichov:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g, díky kterému jsem pořád spokojená a krásná. Používám ho třikrát měsíčně a připadám si velmi lépe a odpočinutěji. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Rozhodně bych řekla používání 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g kterékoliv kámošce, která se chce být královnou pro svého žabáka. S 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g je to lehké.

Jana Pančíková, Jablůnka:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro famílii něco jako 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s výrobkem jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevyměnila!

Nikolas Čuboň, Mohelnice nad Jizerou:
12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jsem objednal po řádném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to nijak nepřekvapilo.  S 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g jsem moc spokojený a jistě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Sofie Zarembová, Jestřabí Lhota:
Potřebovala jsem ihned a rozumně pořídit 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Adéla P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matěj : 110 % spokojenost

Matěj V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ondřej S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Penne rýžové celozrnné bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt