12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1437 Kč
Naše cena: 958 Kč

Jedinečné italské špagety ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Sebastian Piecha, Otročiněves:
Opravdu príma věcička, tohle se zcela jen tak nesežene. Můžu to všem opravdu doporučit, takový 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g jsem hledal na internetu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, bídná kvalita, nebo problémy s dodáním balíčku... Každopádně tohle je zcela príma, a jsem po všech stranách spokojený. Tento 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g můžu rozhodně doporučit kamarádům, kteří něco podobného hledají.

Johana Derflerová, Chotovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 5 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g je za 5 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod skříň.

Tadeáš Radiměřský, Stratov:
Kvalitní a cenově dostupný 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Alžběta Hryzláková, Tmaň:
12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g podporuje mojí normální lenost, protože nejsem nucena shánět čtyři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kolegyni v práci baví tento 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Nikola Vinklerová, Hoslovice:
Po 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Natálie J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vít C: funkční výrobek

Andrea K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta N: děda je z dárku je nadšený

Josef K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Špagety kukuřičné bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt